کد خبر : 12420

یکی از رانندگان اوبر در شهر نیویورک به قتل رسیده است. هنوز مشخص نیست این راننده جوان هنگامی به قتل رسیده که مشغول کار برای اوبر بوده یا خیر اما چیزی که مشخص است این است که این قتل با انگیزه قبلی رخ نداده است.

به گزارش خودروتک ، اوبر که بارها به خاطر برخورد رانندگانش با مسافران مورد بازخواست مقامات قضایی قرار گرفته، این بار قربانی قتل راننده خود شده است. اگرچه هنوز مشخص نیست که این قتل توسط یک مسافر رخ داده یا خیر اما با توجه به این که قربانی قتل راننده اوبر بوده، مقامات اوبر نسبت به این ماجرا واکنش نشان داده اند.

این راننده که تنها 27 سال داشت داخل خودرویی که در برونکس پارک شده بود با زخم هایی روی  گردن و لگن خود پیدا شد. پلیس در حال تلاش برای تعیین این موضوع است که آیا مرگ ناشی از سرقت بوده است یا خیر.

وی به عنوان یک راننده برای اوبر کار می کرده اما مشخص نیست که آیا او در زمان حمله نیز در حال ارائه خدمات به مسافران بده یا آزاد کار می کرده است. یک سخنگوی اوبر این حمله را "وحشیانه " نامید و گفت: "ما آماده هستیم که با مجریان قانون  برای یافتن قاتل نهایت همکاری را انجام دهیم."

اداره مستقل رانندگان، که بیش از 70،000 راننده مبتنی بر برنامه های خدمات تاکسی رانی در شهر نیویورک دارد، روز یکشنبه اعلام کرد که پاداشی 3000 دلار برای اطلاعاتی ارائه می دهد که منجر به دستگیری قاتل می شود.

این باشگاه در بیانیه ای اعلام کرد: "ما از مرگ راننده مذکور نا امیدیم اما باید برای افزایش ایمنی رانندگان و حفاظت از جان آنان بیشتر تلاش کنیم.


منبع: انتخاب

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها