کد خبر : 44818

بسیاری هنگام تیونینگ لندکروز یا دیگر خودروها عمده توجه خود را روی تیونینگ بدنه و قسمت های بیرونی خودرو می گذارند. در حالی که تیونینگ داخلی لندکروز و دیگر خودروها می تواند سطح کار را بسیار ارتقا دهد.

در تیونینگ داخلی اصلی ترین قطعه ای که با تعویض آن می توان به یکباره ظاهر متفاوتی به خودرو داد صندلی ها هستند. در خودروهایی مانند لندکروز یا دیگر خودروهای جدید فناوری صندلی ، فناوری بالایی است و تعویض صندلی ها صرفا با یک صندلی معمولی یا به ظاهر بهتر، یک ارتقا حساب نمی شود. بلکه باید در انتخاب صندلی دقت فراوانی داشت.

صندلی MBS برند صندلی خودرو است که شما با اطمینان می توانید آن را با صندلی فابریک خود تعویض کرده و مطمئن باشید که هم از نظر فناوری و هم از نظر کیفیت ساخت رویه و داخل ، صندلی خودرو خود را ارتقا داده اید.

امروزه داشتن یک خودرو وی آی پی تیونینگ شده بدون داشتن صندلی باکیفیت و آپشن دار قابل تصور نیست. صندلی MBS دارای سیستم گرم کن و سرد کن کاملا موثر بوده که سرنشینان تغییر دمای مناسب هر فصل را به خوبی در آن احساس می کنند.

همچنین این صندلی ها به ماساژور هوشمند 12 نقطه ای مجهز هستند. هوشمند از این جهت که با توجه به وزن سرنشین، میزان مناسب فشار ماساژ را اعمال می کنند. این قابلیت کامفورت اکتیو نامیده می شود.

در مدل هایی از صندلی MBS که برای خودروهای وی آی پی استفاده می شود، ردیف دوم از سه نفره به دو ‌نفره تغییر پیدا می کند که در وسط یک کنسول با کنترل کولر داشته و قابلیت سفارش سیف باکس نیز دارد.

در تصویر زیر امکانات صندلی MBS را مشاهده می کنید. شرکت تیونینگ ایران روور نمایندگی صندلی MBS را در ایران داشته و کلیه خدمات نصب این صندلی را در خودروهای وی آی پی ارائه می کند.

تیونینگ ایران روور نمایندگی صندلی MBS مشخصات فنی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها