کد خبر : 80267

اگر در بازار فعلی قصد خرید خودرو دارید، بهتر است برای انتخاب دقیق‌تر با خودروهای اقتصادی آشنا شوید.

به گزارش خودروتک به نقل از تجارت‌نیوز، خودروهای اقتصادی خودرویی‌های هستندکه مصرف سوخت پایین، هزینه استهلاک کم و بازار لوازم یدکی مناسب با قیمت ارزان داشته باشند.

به نقل از گجت‌نیوز، صنعت خودروسازی ایران توان تولید خودروهای لوکس و گران قیمت را ندارد. خودروهای مجهز و لاکچری که بعضا در خیابان‌های شهر دیده می‌شود یا وارداتی هستند یا مونتاژ شرکت‌های خصوصی.

در هر صورت اغلب خودروهایی که آبی پوشان و نارنجی پوشان تولید و عرضه می‌کنند، در رده خودروهای اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه قرار می‌گیرند.

خودروهای اقتصادی بازار ایران

با وجود این که اغلب خودروهای بازار ایران اقتصادی محسوب می‌شوند، ولی باز هم قشر متوسط توانایی خرید آنها را ندارند و به همین دلیل باید به گزینه‌های محدود روی میز تن بدهند. خریداران ناچار به خرید محصولاتی بی‌کیفیت ولی ارزان قیمت هستند. انصاف نیست که خریدار با پرداخت هزینه‌های نسبتا هنگفت خودرویی بخرد که امکانات و مشخصات فنی خوبی ندارد.

به همین دلیل قصد داریم محصولاتی را معرفی کنیم که اقتصادی‌تر از سایر گزینه‌های داخل هستند و می‌توانید برای خرید روی آنها حساب باز کنید.

برای خرید یک خودروی اقتصادی که از هر لحاظی گزینه خوبی باشد باید هزینه‌های کم‌تولید و منطقی را در نظر گرفت. در بازار داخلی اغلب مشتریان برای این که خودرو بخرند سعی می‌کنند دنبال گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه باشند که هم استهلاک کمتری داشته باشد و هم هزینه‌های سرویس نگهداری و تعمیر آن کم باشد. خودرویی با این مشخصات اقتصادی محسوب می‌شود.

اولین مولفه‌ای برای خریداران خودروی اقتصادی مهم مصرف سوخت ترکیبی آن خودرو است. مورد بعدی که مدنظر تمامی مشتریان خواهد بود، قیمت قطعات و لوازم یدکی آن خودرو می‌باشد. به طور کلی مشتری که قصد خرید خودروی اقتصادی دارد بیش از آن که به امکانات رفاهی توجه کند به مشخصات فنی سالم و مناسب را در نظر می‌گیرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها