کد خبر : 77452

تویوتا bZ4X 2023 رقیب خودروهایی مانند فولکس واگن ID.4، هیوندای آیونیک 5 و کیا EV6 و پولستار 2 است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، فولکس واگن ID.۴، ۲۰۲۲ یک کراس اوور تمام الکتریکی است که در سه تریم ارائه می شود. این خودرو به صورت چهارچرخ یا دیفرانسیل عقب ارائه می شود که در هر شارژ بردی معادل 450 کیلومتر دارد. 

تویوتا bZ۴X ۲۰۲۳ یک کراس اوور الکتریکی کاملا جدید است؛ این خودرو با چرخ جلو یا تمام چرخ متحرک و حداکثر برد 405 کیلومتر در هر شارژ در دسترس است. 

قیمت: تویوتا bZ۴X دارای دو تریم است که قیمت آن‌ها از ۴۲ هزار دلار شروع و تا ۴۶ هزار و ۷۰۰ دلار افزایش می‌یابد. ویژگی‌های استاندارد شامل صفحه نمایش لمسی ۱۲.۳ اینچی با شارژ بی سیم Qi و کنترل آب و هوای خودکار، همچنین دیفرانسیل جلو یا تمام چرخ محرک در هر دو تریم موجود است.

 

تویوتا bZ4X 2023 در مقابل فولکس واگن 2022 ID.4

 

تویوتا bZ4X 2023 در مقابل فولکس واگن 2022 ID.4

 

فولکس واگن ID.۴ در سه تریم با قیمت ۴۰ هزار و ۷۶۰ تا ۴۶ هزار و ۷۶۰ دلار عرضه می‌شود. هر سه با صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی ۱۰ اینچی، شارژ بی سیم تلفن هوشمند و صندلی‌های جلو با قابلیت تنظیم ۶ جهته ارائه می شوند.

نسخه‌های دیفرانسیل جلو تویوتا ۲۰۱ اسب بخار و مدل‌های چهار چرخ متحرک تا ۲۱۴ اسب بخار قدرت دارند. فولکس واگن ID.۴ با ۲۰۱ اسب بخار قدرت در مدل‌های دیفرانسیل عقب ارائه می شوند.

تویوتا bZ4X 2023 در مقابل فولکس واگن 2022 ID.4

 

تویوتا bZ4X 2023 در مقابل فولکس واگن 2022 ID.4

 

تویوتا bZ۴X با سیستم چهار چرخ متحرک تا 366 کیلومتر در هر شارژ مسافت طی می‌کند. فولکس واگن ID.۴ اکنون با هر بار شارژ با دیفرانسیل عقب تا 450 کیلومتر و با سیستم چهارچرخ متحرک تا 403 کیلومتر می‌رسد.

تویوتا bZ۴X دارای فضای داخلی جادار با صندلی‌های جلو و طراحی مدرن است. صندلی‌های سه نفره در عقب با ۳۵.۳ اینچ فضای پا و ۳۷.۱ اینچ فضای سر ارائه می شود.

فولکس واگن ID.۴ نیز برای پنج نفر جای دارد، فضای صندلی عقب با ۳۷.۶ اینچ فضای پا و ۳۸.۴ اینچ فضای سر ارائه می شود.

تویوتا bZ4X 2023 در مقابل فولکس واگن 2022 ID.4

 

تویوتا bZ4X 2023 در مقابل فولکس واگن 2022 ID.4

 

سیستم اطلاعات سرگرمی استاندارد تویوتا bZ۴X شامل صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی ۱۲.۳ اینچی، اپل کارپلی بی‌سیم و اندروید اتو، ناوبری، شارژ بی‌سیم گوشی هوشمند و سیستم صوتی با ۶ بلندگو و در تریم لیمیتد یک سیستم صوتی JBL درجه یک با ۹ بلندگو با ساب ووفر و آمپلی فایر موجود است.

فولکس واگن ID.۴ دارای صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی ۱۰.۰ اینچی، ناوبری، شارژ بی سیم و اپل کارپلی بی سیم و اندروید اتو است. یک صفحه نمایش ۱۲.۰ اینچی در همه به جز تریم پایه وجود دارد.

تویوتا bZ۴X دارای آخرین نسخه Toyota Safety Sense که شامل پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده، هشدار خروج از خط، کمک ردیابی خطوط، کروز کنترل راداری دینامیکی و کمک علائم جاده بوده و نظارت بر نقاط کور با هشدار ترافیک عقب نیز در هر دو تریم استاندارد است.

فولکس واگن ID.۴ دارای ترمز اضطراری خودکار استاندارد، هشدار ترافیک، هشدار نقطه کور، هشدار خروج از خط، کمک حفظ بین خطوط، کروز کنترل تطبیقی و هشدار برخورد از جلو و عابر پیاده است. همچنین دارای یک سیستم کمکی دستی راننده است که سرعت را حفظ می‌کند و خودرو را در مسیر خود نگه می‌دارد، که فولکس واگن را در زمینه ایمنی پیشتاز می‌کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها