کد خبر : 77407

جیپ گرند چروکی و تویوتا ۴ رانر دو خودرو دارای فضای داخلی مشابه هستند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، جیپ گرند چروکی مدل ۲۰۲۲ در نسخه دو ردیفه، بر مبنای نسل پنجم (آخرین نسل) از این مدل ساخته شده؛ تویوتا ۴ رانر ۲۰۲۲ هم شاسی بلندی دو ردیفه، در چهار تریم با انتخاب چرخ عقب یا چهار چرخ محرک و یک موتور بنزینی است.

قیمت: جیپ گرند چروکی ۲۰۲۲ در شش تیپ وجود دارد و نسخه پایه ۳۷ هزار و ۳۹۰ دلار و بالاترین نسخه ۶۳ هزار و ۳۶۵ دلار است.

تویوتا ۴ رانر ۲۰۲۲ در چهار تریم با قیمت پایه ۳۷ هزار و ۳۰۵ دلار و در بالاترین نسخه با قیمت ۵۲ هزار و ۱۲۰ دلار عرضه می‌شود.

جیپ گرند چروکی 2022 در مقابل تویوتا 4 رانر 2022

 

جیپ گرند چروکی 2022 در مقابل تویوتا 4 رانر 2022

 

قابلیت آفرود: تویوتا ۴ رانر چهار چرخ محرک بوده که تواناترین تریم آن (TRD Pro) دارای کمک فنر‌های ۲.۵ اینچی، فنر‌های جلو با تنظیم TRD و چرخ‌های ۱۷ اینچی است.

جیپ گرند چروکی سه سیستم چهار چرخ محرک را با جعبه‌های انتقال تک سرعته و دو سرعته ارائه می‌کند. تواناترین تریم آن Trailhawk دارای چهار چرخ متحرک دو سرعته و پنج حالت رانندگی است. در حالی که هر دو قابلیت آفرود را دارند، گرند چروکی دارای ویژگی‌های بیشتری است که به آن برتری می‌دهد.

جیپ گرند چروکی 2022 در مقابل تویوتا 4 رانر 2022

 

جیپ گرند چروکی 2022 در مقابل تویوتا 4 رانر 2022

 

امکانات داخلی: جیپ گرند چروکی دارای کنترل تهویه مطبوع اتوماتیک، صندلی راننده برقی ۸ جهته و فرمان روکش چرمی است. تریم‌های گران‌قیمت‌تر، از صندلی‌های جلو ماساژور و سیستم‌های صوتی بهتر هم بهره می‌برند.

تویوتا ۴ رانر دارای فضای داخلی با صندلی برقی ۸ جهته، فرمان با روکش چرمی و صندلی‌های جلو با روکش پارچه‌ای است.

جیپ گرند چروکی ۳۷.۷ فوت مکعب در ردیف دوم و ۷۰.۸ فوت مکعب در ردیف اول فضا دارد. تویوتا ۴ رانر تا ۴۷.۲ فوت مکعب در ردیف دوم و ۸۹.۷ فوت مکعب در ردیف اول ارائه می‌دهد.

جیپ گرند چروکی 2022 در مقابل تویوتا 4 رانر 2022

 

جیپ گرند چروکی 2022 در مقابل تویوتا 4 رانر 2022

 

اطلاعات سرگرمی: تویوتا ۴ رانر دارای یک صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی با Apple CarPlay، Android Auto و سیستم صوتی ۸ بلندگو با چهار پورت شارژ USB است. گزینه‌های موجود دیگر عبارتند از رادیو HD، یک سیستم صوتی JBL با ۱۵ بلندگو.

گرند چروکی صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی استاندارد ۸.۴ اینچی با Apple CarPlay، Android Auto و Amazon Alexa دارد. گزینه‌های دیگر عبارتند از صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی ۱۰.۱ اینچی، صفحه لمسی تعاملی ۱۰.۲۵ اینچی برای سرنشینان جلو و سیستم صوتی ۱۹ بلندگوی McIntosh.

ویژگی‌های ایمنی: ایمنی استاندارد تویوتا ۴ رانر ۲۰۲۲ شامل هشدار برخورد از جلو با ترمز اضطراری خودکار، تشخیص عابر پیاده و هشدار خروج از خط می‌شود. ویژگی‌های دیگر شامل نظارت بر نقاط کور، هشدار ترافیک متقابل عقب و سنسور‌های پارک جلو و عقب است.

جیپ گرند چروکی به صورت استاندارد با سیستم دستیار ترمز پیشرفته، هشدار برخورد از جلو و تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار، هشدار نقطه کور، سنسور‌های پارک عقب، هشدار خروج از خط و کمک حفظ خطوط ارائه می‌شود. همچنین ویژگی‌هایی از جمله دوربین دید در شب با تشخیص عابر پیاده و حیوانات، هشدار راننده خواب‌آلود دارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها