کد خبر : 74682

نیسان ماکسیما از جمله خودروهای سایز بزرگی است که در نسل جدید امکانات بیشتری را نسبت به قبل ارائه می کند. این خودرو اکنون دارای نمای بیرونی جدید با طرحی متفاوت است که آن را به خودروی لوکس تبدیل می کند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، دوج چارجر : دوج چارجر SRT Hellcat که جزو خودروهای سدان به شمار می آید به صورت استاندارد با ۷۱۷ اسب بخار قدرت عرضه می‌شود.

نه تنها صندلی عقب و صندوق عقب بزرگ آن برای بردن بیش از دو نفر به سفر یا صرف ناهار عالی است، بلکه آنقدر شتاب می‌گیرد که همان مسافران در خواست کاهش شتاب را دارند.

این خودرو قادر است در  ۳.۵ ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد. در حالی که این همه قدرت ممکن است برای برخی بیش از حد باشد، چارجر تنها با بدنه عریض در واقع نسبت به اندازه خود به طرز شگفت انگیزی خوب کار می‌کند.

نیسان ماکسیما 2022 قدرتمندتر است یا دوج چارجر 2022 + فیلم

 

 چارجر SRT Hellcat ۲۰۲۲ در مقایسه با خودرو‌های لوکس گران قیمت و با عملکرد بالا مانند مرسدس-AMG GT۶۳ S و پورشه پانامرا توربو S ارزش بسیار بالایی در خرید دارد. حیف که به نظر می‌رسد فضای داخلی آن همانند خودرویی است بسیار ساده طراحی شده است.

برخلاف مدل سال گذشته، چارجر SRT Hellcat اکنون در مدل استاندارد با امکانات امنیتی لوکس بالا عرضه می‌شود. در غیر این صورت سدان فوق العاده قدرتمند بدون تغییر وارد سال مدل می‌شود. بدون شک، جذابیت اصلی Hellcat سوپرشارژ موتور ۶.۲ لیتری V-۸ است که می تواند  ۷۱۷ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ پوند فوت گشتاور تولید کند.

نیسان ماکسیما 2022 قدرتمندتر است یا دوج چارجر 2022 + فیلم

 

مدل Redeye دارای یک نسخه پیشرفته از موتور Hellcat است که ۷۹۷ اسب بخار و ۷۰۷ پوند فوت تولید می‌کند. بدیهی است که این مدل خودرو در نسخه نهایی از طریق یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک به چرخ‌های عقب هدایت می‌شوند.

نیسان ماکسیما 2022 قدرتمندتر است یا دوج چارجر 2022 + فیلم

 

در داخل، SRT Hellcat از طراحی و فضای سرنشین یکسانی با نسخه های قبل دارد؛ با این حال، دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های استاندارد مطلوب و برخی گزینه‌های شخصی سازی شده است. هر چارجر SRT Hellcat دارای سرعت سنج 482 کیلومتر در ساعت، روکش چرمی و صندلی‌های جلو دارای گرمکن و تهویه است. فضای داخلی کابین با نقاطی برای نگهداری اقلام کوچک برجسته شده است و می توان هفت چمدان را در صندوق عقب بزرگ قرار داد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها