کد خبر : 74541

هیوندای گرند کرتا | شاسی بلندی خوب با قیمتی بهتر

هیوندای گرند کرتا | شاسی بلندی خوب با قیمتی بهتر

تغییرات خاصی در نمای ظاهری مشاهده نمی شود و دقیقا با همان کرتا 2020 روبرو هستیم که مجموعا می توان آنرا در رابطه با طراحی ظاهری یک خودروی معمولی و مناسب دانست. البته "معمولی" کلمه ای است که در نقدهای خودرویی برای این محصول استفاده زیادی داشته است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران ، برای پیشرانه از تپنده 2 لیتری 4 سیلندر با 156 اسب بخار خروجی و گشتاور 191 نیوتن متر استفاده شده است. نمونه توربودیزل همین پیشرانه با 113 اسب بخار خروجی و گشتاور 250 نیوتن متر نیز قابل سفارش خواهد بود.

در بخش جعبه دنده از نمونه 6 سرعته دستی به عنوان آپشن استاندارد و همچنین نمونه 6 سرعته اتوماتیک با پرداخت هزینه بیشتر استفاده شده است.

هیوندای گرند کرتا در 2 تریم Executive   و   Elite ارائه می شود. از امکانات حاضر در تریم Executive  می توان به شارژر بی سیم، نمایشگر 8 اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی، دوربین عقب، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، رینگ 17 اینچی آلومینیومی و هدلایت ال ایی دیی اشاره کرد.

در تریم Elite از رینگ های 18 اینچی استفاده شده و امکانات دیگر آن نیز شامل: استارت دکمه ای، سانروف پانورامیک، سنسور پارک، نمایشگر 10.2 اینچی اطلاعات کیلومتر، صندلی راننده با تنظیمات برقی و ... می شود.

براساس اطلاعات موجود، تولید گرند کرتا در آفریقای جنوبی انجام خواهد شد و این محصول وارد بازار آمریکا نخواهد شد که البته با حضور انبوهی از شاسی بلندهای زیبا و پرقدرت کاملا طبیعی به نظر می رسد که این کرتا با مشخصات نه چندان دلچسب بویژه در بخش پیشرانه شانسی در آمریکا نخواهد داشت.

 
 
 

 

 
ارسال نظر

دیگر رسانه ها