کد خبر : 74515

لکسوس، این خودروساز ژاپنی، اصولا بر روی بهبود کیفیت و عملکرد سواری خودروهای خود تمرکز می کند و اکنون روی LC 2022 به روز رسانی هایی را انجام داده است .

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، این خودرو قرار است با خودروهایی چون بی ام و سری 8 و پورشه 911 رقابت کند. این خودرو ژاپنی با دو پیشرانه ارائه می شود که شامل یک نمونه V-8 تنفس طبیعی یا یک V-6 هیبریدی کارآمدتر است و LC را می‌توان به عنوان کوپه یا کانورتیبل ارائه می دهد.

سواری LC بسیار راحت است و فضای داخلی آن با وسایل بسیار زیبا و مجموعه‌ای از صندلی‌های راحت ارائه شده است.  Bespoke Build یکی از تریم هایی است که در این خودرو ارائه می شود و می توان آن را به شکل کوپه و با پیشرانه غیر هیبریدی خریداری کرد.

این نسخه دارای یک بال عقب فعال، رینگ‌های 20 یا 21 اینچی منحصر به فرد، سقف شیشه‌ای یا فیبر کربنی، تزئینات بیرونی سیاه و فضای داخلی اختیاری به رنگ نارنجی است.

در زیر کاپوت این خودرو یک موترو 8 سیلندر با عملکرد بالا ارائه شده است که می تواند 471 اسب بخار قدرت و 398 پوند فوت گشتاور تولید کند و در کنار آن دارای یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک است که باعث رانندگی روان می شود.

پیشرانه دیگر LC500h حدود  354 اسب بخار نیرو محرکه برقی تولید می کند که از ترکیب یک موتور 3.5 لیتری V-6، یک جفت موتور الکتریکی، باتری لیتیوم-یون 1.1 کیلووات ساعتی و گیربکس اتوماتیک بی نظیر متغیر (CVT) ارائه می شود.

فضای داخلی لکسوس LC500  بسیار شیک طراحی شده است و موقعیت عالی برای رانندگی ایجاد می کند. کسانی که لکسوس LC500 کانورتیبل را انتخاب می‌کنند، می‌توانند آن را با سقف پارچه‌ای آبی Marine خریداری کنند که در کنار فضای داخلی سفید و آبی، بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

در این تریم داخلی، صندلی‌ها، تونل گیربکس و قسمت پایینی داشبورد، با رنگ سفید و سایر قسمت‌های کابین با چرم آبی پوشیده شده است. در نهایت نیز کالیپر‌های ترمز نارنجی رنگ، زیبایی خودرو را تکمیل می‌کنند. باید منتظر ماند و دید که این به‌روز‌رسانی‌ها در سایر بازار‌ها نیز عرضه می‌شوند یا خیر.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها