کد خبر : 72792

فورد اکو اسپرت ۲۰۲۲ یک SUV ساب کامپکت با سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد و یدک کش ۹۰۷ کیلوگرمی است. این دو چیز اوج استعدادش است. اکو اسپرت تا پیش از این مورد استقبال خوبی قرار نگرفته بود اما فورد تصمیم گرفت به روز رسانی هایی روی آن اعمال کند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، اکنون این خودرو کوچک نه تنها کاربردی‌تر است، بلکه هزینه کمتری نیز دارد و سوخت کمتری می‌خورد.

تنها دلایلی که اکو اسپرت ۲۰۲۲ ارزش خریدن را دارد، موقعیت خوب رانندگی و قدرت مانور آن است در غیر این صورت، مورد استقبال قرار نخواهد گرفت.

با اعلام فورد مبنی بر پایان دادن به تولید خودرو‌های ساخته شده در هند، می توان گفت مدل سال ۲۰۲۲ اکو اسپرت آخرین مدل آن خواهد بود. 

چند نکته مهم وجود دارد که آن را از خط تولید سال گذشته متمایز می‌کند. تغییر بزرگ این است که دیفرانسیل جلو، که زمانی منحصراً با موتور سه سیلندر توربوشارژ جفت می‌شد، دیگر ارائه نمی‌شود.

 

فورد اکو اسپرت 2022

 اکنون هر اکو اسپرت به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ متحرک و یک موتور چهار سیلندر غیر توربو عرضه می‌شود. اکو اسپرت ۲۰۲۲ تنها با موتور چهار سیلندر ۱۶۶ اسب بخاری، گیربکس شش سرعته اتوماتیک و چهار چرخ متحرک عرضه می‌شود. اکو اسپرت در سرعت‌های کمتر بسیار بهتر رانندگی می‌کند.

فورد اکو اسپرت 2022

 فضای داخلی اکو اسپرت به جای شیک بودن، کاربردی است، حیف که کیفیت کابین در تریم‌های برتر که نزدیک به ۳۰ هزار دلار قیمت دارند، ضعیف است. در همین حال، فضای زیادی برای سرنشینان در جلو وجود دارد، در مقایسه با کابین‌های درجه یک کنا و کیا سول، فضای داخلی فورد کوچک است.

فورد اکو اسپرت 2022

 روکش فرمان از جنس چرمی و زیر آن از  جنس لاستیک است و بیشتر سطوح پلاستیکی سفت هستند. مدل SES با صندلی‌های انحصاری چرم و پارچه و همچنین قطعات تزئینی مسی رنگ پوشانده شده است.

فورد اکو اسپرت 2022

 علیرغم اندازه کوچک آن، اکو اسپرت فضای بار و ذخیره سازی خوبی ارائه می دهد. اکو اسپرت دارای مجموعه‌ای از مکان‌های ذخیره سازی داخلی است، اما هیچ کدام بسیار بزرگ نیستند. 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها