کد خبر : 72089

نگاهی به ترامپچی GS8 مدل 2022

نگاهی به ترامپچی GS8 مدل 2022

تریم هیبریدی برای ترامپچی جی اس8 مدل 2022 در نظر گرفته شده که براساس معماری نسل چهارم تی اچ اس تویوتا شکل گرفته است دقیقا شبیه نمونه ای که کمپانی ژاپنی در هایلندر مورد استفاده قرار داده است.

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران- کمپانی گاک بروزرسانی 2022 از شاسی بلند میان سایز خود GS8 را رونمایی کرده که به اعتقاد کارشناسان جز زیباترین محصولات حال حاضر صنعت خودروی چین است. قیمت پایه این خودرو حدود 30 هزار دلار پیش بینی می شود.

نقطه قوت طراحی جی اس8 به بخش دماغه آن مربوط می شود که در مدل 2022 الگوی چراغ های اصلی از حالت افقی به عمودی تغییر کرده که اتفاقا بروزرسانی کاملا موثری هم بوده و به خوبی مخاطب را جذب می کند.

گرافیک داخلی این چراغ ها نیز نقطه قوت دیگر آن است که فوق العاده جالب و باکیفیت به نظر می رسند.

جلوپنجره دارای بافت جدید با نمای کرومی و لوگوی بزرگ خودروساز از دیگر رویدادهای این قسمت است.

ترامپچی جدید حدود 5 متر طول و 3 متر در فاصله بین محورها توسعه یافته که با این ابعاد و ظاهری که مشاهده می کنید می توان آنرا به هیوندای پالیسید و همچنین کراس اوور زیبای کادیلاک شبیه دانست.

ابعاد دقیق این خودرو برابر است با: 4980 میلیمتر طول، 1950 میلیمتر عرض، 1780 میلیمتر ارتفاع و 2920 میلیمتر فاصله بین محورها.

خودرو در تریم 6 و همچنین 7 صندلی قابل سفارش است.

موفقیت و اثرگذاری طراحی در نمای جانبی با خط شانه قدرتمند و جزئیاتی که در نظر گرفته شده کاملا مشهود است و همین شرایط برای نمای عقب نیز تکرار شده است.

این محصول براساس پلتفرم ارتقا یافته GPMA توسعه یافته که در زبان ساده می توان آنرا به تعلیق بهتر بویژه در قسمت عقب، پشتیبانی از سامانه تمام چرخ محرک با 25 درصد بهبود عملکرد، 24 درصد بهبود در کیفیت رانندگی، 28.3 درصد بهبود در کیفیت فرمان پذیری، 30 درصد بهبود کیفیت عملکرد سیستم ترمز، 5 درصد کاهش مصرف سوخت تشریح کرد.

در بخش پیشرانه (اطلاعات این قسمت بطور رسمی تایید نشده است) تریم پایه محور جلو از تپنده 4 سیلندر 2 لیتری استفاده شده که 252 اسب بخار خروجی و 400 نیوتن متر گشتاور دارد. این مجموعه با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود.

همچنین تریم هیبریدی برای ترامپچی جی اس8 مدل 2022 در نظر گرفته شده که براساس معماری نسل چهارم تی اچ اس تویوتا شکل گرفته است دقیقا شبیه نمونه ای که کمپانی ژاپنی در هایلندر مورد استفاده قرار داده است.

هرچند در این مورد اطلاعات دقیق وجود ندارد اما اگر هایلندر الگوی کار باشد باید منتظر پیشرانه 2.5 لیتری تنفس طبیعی در هماهنگی با موتور الکتریکی روی محور عقب باشیم که مجموعا 243 اسب بخار خروجی دارد.

فضای داخل کابین محیطی باکیفیت است که فناورانه های آن کاملا خودنمایی می کنند. نمایشگر 12.25 اینچی برای اطلاعات کیلومتر و نمایشگر بزرگ 14.6 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی انتخابی شایسته برای این چینی خوش ساخت هستند.

سطح 2 رانندگی خودران و 27 آپشن در بخش ایمنی از دیگر امکانات این خودرو است.

 
 
 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها