کد خبر : 72059

در این گزارش مشخصات جیپ چروکی سال ۲۰۲۱ در مقابل جیپ گرند چروکی سال ۲۰۲۱ را بررسی کردیم.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان _ جیپ چروکی و جیپ گرند چروکی ظاهری مشابه دارند، از نظر اندازه شبیه به هم هستند و از نظر قیمت نیز فاصله زیادی با هم ندارند.

به همین دلیل، ممکن است تصمیم گیری بین این دو سدان خانوادگی کمی دشوار باشد. در این پست، ظاهر، قوای محرکه، اندازه، قیمت و سایر جنبه‌های مهم این دو خودرو را با هم مقایسه می‌کنیم.

‌ گرند چروکی: کمتر از پنج موتور مختلف در خط تولید جیپ گرند چروکی ۲۰۲۱ موجود است. این پنج خط شامل انواع پیشرانه های V۶ تا یک V۸ سوپرشارژ می شود. موتور 6 سیلندر 3.6 لیتری می تواند 286 اسب بخار قدرت و  ۲۵۵ پوند فوت گشتاور تولید کند. در حالی که نسخه ۵.۷ لیتر V۸ Hemi که در هر تعداد از محصولات کرایسلر نیز یافت می‌شود، ۳۵۲ اسب بخار قدرت تولید می کند. تمامی موتور‌های جیپ گرند چروکی به گیربکس هشت سرعته اتوماتیک TorqueFlite متصل می‌شوند.

چروکی: چروکی دارای یک موتور چهار سیلندر ۲.۰ لیتری توربوشارژ است که ۲۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۹۵ پوند فوت گشتاور تولید می کند.  موتور ۳.۲ لیتری Pentastar V۶ هنوز در اکثر محصولات چروکی موجود است که ۲۷۱ اسب بخار قدرت و ۲۳۹ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند. مدل پایه این خودرو دارای یک موتور ۲.۴ لیتری چهار لیتری تنفس طبیعی است که ۱۸۰ اسب بخار قدرت و ۱۷۱ پوند فوت گشتاور تولید می کند  صرف نظر از انتخاب موتور، چروکی با گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک عرضه می‌شود.

تفاوت جیپ چروکی با گرند چروکی در چیست؟ + فیلم

 

تفاوت جیپ چروکی با گرند چروکی در چیست؟ + فیلم

 

چروکی: هر چروکی به چیز‌هایی مانند اپل کارپلی و اتو اندورید مجهز است. کوچکترین صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی موجود، یک سیستم ۷.۰ اینچی است که در مدل‌های پایه گنجانده شده است. یک منوی اصلی قابل تنظیم بر روی صفحه نمایش لمسی موجود است که به رانندگان اجازه می‌دهد این صفحه را شخصی سازی کنند.

تفاوت جیپ چروکی با گرند چروکی در چیست؟ + فیلم

 

تفاوت جیپ چروکی با گرند چروکی در چیست؟ + فیلم

 

سیستم کمکی پارک موازی/عمود موجود در مرکز پشت آمپری نمایش داده می‌شود و با دکمه‌های روی فرمان و شیفتر کار می‌کند. گرافیک آن رانندگان را از طریق مراحل لازم برای استفاده از سیستم کمک پارک راهنمایی می‌کند.

تفاوت جیپ چروکی با گرند چروکی در چیست؟ + فیلم

 

تفاوت جیپ چروکی با گرند چروکی در چیست؟ + فیلم

 

گرند چروکی: سیستم بزرگ ۸.۴ اینچی Uconnect در هر مدلی غیر از تریم پایه Laredo استاندارد است. سیستم‌های صوتی Harman/Kardon با ۱۹ بلندگوی Snazzy همراه با کیت ایمنی مانند کروز کنترل تطبیقی ​​و حفظ خطوط وجود دارد. مدل‌های قدرتمند SRT و Trackhawk دارای چندین حالت رانندگی هستند که هر کدام با توجه به شرایط رانندگی از اسپرت گرفته تا برفی، قدرت را به طور مناسب تامین می‌کنند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها