کد خبر : 71163

بسیاری از خودروها در بازارهای جهانی خواهان زیادی دارند، از جمله این خودروها می توان به شورولت تراورس و جی ام سی آکادیا اشاره کرد که طرفداران خاص خود را دارد. در حقیقت، شورولت تراورس و جی ام سی آکادیا این روز‌ها خودروهای مورد پسندی هستند و می توان آنها را جزو بهترین خودروهای شاسی بلند در نظر گرفت.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، این دو کراس اوور جنرال موتورز دو راه حل بسیار متفاوت برای یک مشکل ارائه می‌دهند. شورولت تراورس و جی ام سی آکادیا در نسل قبلی خود خودروهایی بودند که جزو خودروهای غول پیکر به شمار آمدند و در نسل جدید تغییر کردند و GMC نیز در هر جهت چند اینچ کوچک شد.

آن‌ها هر دو کراس اوور‌های سه ردیفه هستند، اما با هم اکنون بازار کراس اوور‌های سایز متوسط ​​ (GMC) و کل (شورولت) را هدف قرار می‌دهند. تریم‌های مختلف و حتی پیشرانه‌ها به این معنی است که هر یک از این پسران بزرگ می‌توانند نیاز‌های خریداران مختلف را برآورده کنند.

تراورس: تریم پایه دارای صندلی برای هشت سرنشین، ۱۰ جا لیوانی، شش پورت USB، سیستم اطلاعات سرگرمی ۷.۰ اینچی، دسترسی بدون کلید، نقطه اتصال WiFi و OnStar است. یک صفحه نمایش اطلاعات-سرگرمی بزرگتر و همچنین ناوبری تعبیه شده، بالاتر از تریم پیاده روی در دسترس است. حرکت به سمت بالا همچنین دسترسی به سانروف برقی بزرگ و دو جداره را باز می‌کند.

شورولت تراورس در مقابل جی ام سی آکادیا: کدام کراس اوور برای شما مناسب است؟

 

شورولت تراورس در مقابل جی ام سی آکادیا: کدام کراس اوور برای شما مناسب است؟

 

بسته به نوع تریم، خریداران تراورس می‌توانند از ویژگی‌هایی مانند سیستم صوتی Bose، درب برقی، ردیف سوم تاشو برقی، صندلی‌های جلوی گرم‌کن و تهویه‌شونده (با عملکرد حافظه)، صندلی‌های ردیف دوم گرمکن، و گرمکن با قابلیت تنظیم برقی لذت ببرند. فرمان. یک دوربین ۳۶۰ درجه با وضوح بالا و آینه دید عقب دیجیتال نیز موجود است. پد شارژ بی سیم موجود در Premier و High Country.

یک بسته سرگرمی صندلی عقب، شامل دو صفحه نمایش و انتخاب شما از قابلیت DVD یا خیر، در اکثر تریم‌ها موجود است.

آکادیا: تریم پایه آکادیا دقیقاً تراورس پایه را منعکس می‌کند. این یک مورد مثبت و منفی ۱ است: یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی ۸.۰ اینچی، یک صندلی کمتر (اکنون هفت نفر) و یک پورت USB کمتر (اکنون پنج). به طور کلی، بقیه ویژگی‌های موجود، از جمله سانروف دو جداره، صندلی‌های حافظه دار دارای گرمکن و تهویه، یکسان هستند.

شورولت تراورس در مقابل جی ام سی آکادیا: کدام کراس اوور برای شما مناسب است؟

 

شورولت تراورس در مقابل جی ام سی آکادیا: کدام کراس اوور برای شما مناسب است؟

 

استثنای اصلی، ردیف سوم تاشوی برقی Chevy است: اینجا همه چیز دستی است. شارژ بی سیم از SLE به بعد در دسترس است، که مفید است، زیرا Acadia دارای پشتیبانی بی سیم برای Android Auto و Apple CarPlay است.

با این حال، خریداران GMC به برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد دسترسی دارند. برای شروع، یک هدآپ نمایشگر در اکثر تریم‌ها در دسترس است - همراه با دوربین دید فراگیر. شلوار فانتزی Denali همچنین دارای کنترل سواری تطبیقی ​​است. این سیستم هر ۲ میلی ثانیه میرایی سیستم تعلیق را تنظیم می‌کند تا سواری نرم تری داشته باشد.

شورولت تراورس در مقابل جی ام سی آکادیا: کدام کراس اوور برای شما مناسب است؟

 

شورولت تراورس در مقابل جی ام سی آکادیا: کدام کراس اوور برای شما مناسب است؟

 

تراورس: تراورس همه چیز را ساده نگه می‌دارد: تنها گزینه موتور، موتور ۳.۶ لیتری V۶ آشنا جنرال موتورز است که به گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک متصل است. این جفت برای ۳۱۰ اسب بخار قدرت و ۲۶۶ پوند فوت گشتاور خوب است. خریداران حق انتخاب خودرو‌های دیفرانسیل جلو یا چهار چرخ محرک را دارند.

آکادیا: تریم‌های بالاتر آکادیا از ترکیبی از پیشرانه مشابه تراورس استفاده می‌کنند، اگرچه GMC دارای ۵ پوند فوت بیشتر است. تریم‌های پایین‌تر به موتور ۲.۵ لیتری چهار خطی بسنده می‌کنند که تنها ۱۹۳ اسب بخار قدرت و ۱۸۸ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند. یک موتور ۲.۰ لیتری توربوشارژ اختیاری تعادل را برقرار می‌کند و ۲۲۸ اسب بخار قدرت و حداکثر گشتاور ۲۵۸ پوند فوت را ارائه می‌دهد. هر سه موتور با دیفرانسیل جلو در دسترس هستند. AWD به توربو-فور و V۶ محدود شده است. AT۴ آفرود گرا دارای یک سیستم AWD دو کلاچه منحصر به فرد است.

خط آخر: GM V۶ یک واحد خوب برای جابجایی هر یک از این باربر‌های خانوادگی است. اگرچه آکادیا گزینه‌های بیشتری دارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها