کد خبر : 70852

شاسی بلند XC40 Recharge 2021 یکی از محصولات تمام الکتریکی ولوو در بازار است که بسیار شیک طراحی شده است. این خودرو بر اساس شاسی بلند بنزینی XC40 ساخته شده است تا بتواند در برابر تسلا مدل Y و مرسدس بنز EQB رقابت کند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، ولوو XC40 Recharge دارای یک بسته باتری 75 کیلووات ساعتی با یک پیشرانه دو موتوره است که در مجموع 402 اسب بخار قدرت و سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد را تامین می‌کند که با چنین قدرتی باید سریع باشد.

ولوو ادعا می‌کند مسافت رانندگی بیش از 482 کیلومتر در هر شارژ را دارد.

این خودرو دارای شتاب فوق العاده و سواری مناسبی است علاوه بر این، XC40 Recharge به اندازه نسخه معمولی بنزینی جذاب، جادار و متفکرانه طراحی شده است. XC40 Recharge یک مدل کاملاً جدید برای ولوو است و نشان‌دهنده اولین تلاش این برند سوئدی در پیشرانه تمام برقی است.

 

 

 

XC40 Recharge تنها در یک تریم ارائه می‌شود که قیمت آن کمی بیش از 55 هزار دلار است، اما بسته Climate با قیمت 750 دلار اضافه پیشنهاد می شود که گرمکن صندلی‌های عقب، فرمان گرم شونده و واشر چراغ‌های جلو را به آن اضافه می‌کند. بسته Advance (1300 دلار) نیز ارزش آن را دارد، زیرا شامل شارژ بی سیم تلفن هوشمند، سیستم دوربین خارجی 360 درجه، حالت رانندگی نیمه خودران ولوو و موارد دیگر می‌شود.

 

 

همه مدل‌های XC40 Recharge با دو موتور الکتریکی عرضه می‌شوند که یکی از آن‌ها چرخ‌های جلو را به حرکت در می‌آورد و دومی به چرخ‌های عقب نیرو می‌دهد که به صورت تمام‌وقت تمام چرخ محرک را به آن‌ها می‌دهد. این پیشرانه 402 اسب بخار قدرت دارد و XC40 Recharge را تنها در 4.3 ثانیه در مسیر آزمایشی به سرعت 100 کیلومتر در ساعت رساند.

 

 

رانندگان تهاجمی ممکن است Polestar 2 را مناسب‌تر بدانند که دارای ترمز احیا کننده امکان رانندگی با یک پدال را فراهم می‌کند که یک ویژگی مطلوب و راحت EV است که ما از آن استقبال می‌کنیم. کابین XC40 Recharge همه چیز‌هایی را که در مورد XC40 استاندارد دوست داریم ارائه می‌دهد که از جمله آنها می توان به فضای ذخیره سازی متفکرانه، موقعیت رانندگی راحت، و صندلی‌های جادار ردیف اول و دوم اشاره کرد.

 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها