کد خبر : 66757

لامبورگینی به تازگی اقدام به بازسازی خودرو کونتاش کرده است و برخی امکانات آن را تغییر داده است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چند سالی می شود که لامبورگینی ابر خودروی کونتاش را معرفی کرده است که جزو خودروهای افسانه ای این کارخانه خودروسازی به شمار می رود، اکنون این کارخانه خودروسازی اقدام به طراحی مجدد این خودرو کرده  و آن را برای عرضه در سال ۲۰۲۲ آماده کرده است.

کونتاش خودرویی است که بر اساس آونتادور بازسازی شده و از امکانات و آپشن های سیان استفاده خواهد کرد. یعنی می توان آن را یک کار خارق العاده از لامبورگینی به شمار آورد که توانسته این خودرو مدرن را بازسازی کند. کونتاش بازسازی شده اکنون فاقد چراغ‌های جلو بازشو اصلی و بال عقب عظیم است و تنها یک آپشن خاص در آن باقی مانده که آن هم چراغ های طرح شش ضلعی و  درهایی است که به حالت قیچی باز می شوند.

این ابرخودرو دیگر موتور قدیمی را ندارد و اکنون با یک موتور الکتریکی کوچک همراه است که از یک خازن بزرگ استفاده می‌کند. کونتاش ۲۰۲۲ دارای یک موتور ۱۲ سیلندر قوی است که می تواند ۸۰۲ اسب بخار قدرت تولید کند. 

ابر خودرو لامبورگینی با چه آپشن‌هایی پا به بازار خواهد گذاشت؟

لامبورگینی اکنون ادعا می‌کند که این پیشرانه باعث می شود کونتاش بتواند در ۲.۸ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعتی که برای آن در نظر گرفته شده است، ۳۵۵ کیلومتر در ساعت است.

ابر خودرو لامبورگینی با چه آپشن‌هایی پا به بازار خواهد گذاشت؟

لامبورگینی تاکنون در خصوص قیمت این خودرو صحبت نکرده است اما ادعا دارد که این خودرو از قبل فروخته شده است اما موضوعی که کاملا مشخص است، این است که این خودرو هفت رقمی خواهد بود و این احتمال وجود دارد که رقم اول ۳ باشد، البته انتظار می‌رود قیمت نهایی به دلیل ویژگی‌های گسترده لامبورگینی و نوع سفارش مشتری بسیار متغیر باشد.

ابر خودرو لامبورگینی با چه آپشن‌هایی پا به بازار خواهد گذاشت؟

زیر بدنه عضلانی کونتاش از یک پیشرانه کاملا مدرن است که لامبورگینی ادعا دارد، تمام آن از فیبرکربن است. این خودرو نیروی ۸۰۲ اسب بخاری را از طریق یک گیربکس دستی هفت سرعته اتوماتیک به چهار چرخ ارسال می کند.

ابر خودرو لامبورگینی با چه آپشن‌هایی پا به بازار خواهد گذاشت؟

از آپشن های این خودرو می توان به چرخ‌های ۲۰ اینچی در جلو و ۲۱ اینچ در عقب اشاره کرد.  موضوعی که در این بین وجود دارد، ظاهر خارق العاده این ابر خودرو است که بسیار خاص و مدرن است.

نسخه امروزی دارای طراحی داخلی کاملاً مدرن تری نسبت به نمونه قبلی است. تنها ویژگی که اکنون در این خودرو باقی مانده  رنگ داخلی قرمز و مشکی است که لامبورگینی برای اولین بار در جهان عرضه کرد و همچنین کابین دو نفره آن شبیه آن چیزی است که لامبورگینی در دیگر خودروها طراحی کرده است. 

ابر خودرو لامبورگینی با چه آپشن‌هایی پا به بازار خواهد گذاشت؟

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها