کد خبر : 44961

نسل جدید تویوتا کرولا به عنوان خودرو هاچ‌بک و سدان برای رقابت در بازار‌های خودرو‌های میان رده طراحی شده است.

به گزارش خودروتک به نقل از میزان - نسل جدید تویوتا کرولا به عنوان خودرو هاچ‌بک و سدان برای رقابت در بازار‌های خودرو‌های میان رده طراحی شده و با تجهیز به آخرین ویژگی ساخت و فناوری، بازار خودرو‌های کوچک با قیمت اقتصادی و رقابتی را در نظر گرفته است.
 
معرفی خودرو تویوتا کرولا

تویوتا کرولا جدید در ۴ نسخه ارائه می‌شود که نمونه‌های چهار سیلندر ۱.۸ و ۲لیتری درکنار مدل هیبرید نیروبخش کرولا خواهند بود.

مصرف سوخت مدل هیبریدی حداقل ۴.۷ لیتر در هر صد کیلومتر است وعدم تاثیر نصب موتوربرقی در اشغال حجم فضای داخلی و کابین از ویژگی منحصربه‌فرد کرولای جدید است.

 
معرفی خودرو تویوتا کرولا

کرولای جدید از نمایشگر ۴.۲ اینچ در پنل پشت فرمان هم استفاده می‌کند که البته با هزینه بیشتر مبلغی بیشتر می‌توان نمونه‌ی ۷ اینچی با قابلیت‌های مشابه پنل فرمان تمام‌دیجیتال را نصب کرد.

 

معرفی خودرو تویوتا کرولا

تمام تیپ‌های نسل جدید تویوتا کرولا با پکیج تجهیزات ایمنی شامل ترمز اضطراری خودکار، کروزکنترل هوشمند انطباقی، هشدار انحراف مسیر، جلوگیری از انحراف مسیر، فناوری چراغ نوربالای خودکار و سیستم تشخیص تابلو‌های راهنمایی و رانندگی را دارد و در نسخه‌های گران قیمت‌تر سیستم بررسی و هشدار نقطه کور را نیز دارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها