کد خبر : 43110

پارس تندر نسخه ایرانی ال نود توسط پارس خودور عرضه می‌شود و مصرف سوخت بهینه و کابین جادار خودروی مناسبی برای خانواده محسوب می‌شود.

به گزارش خودروتک به نقل از میزان - پارس تندر نسخه ایرانی ال نود توسط پارس خودور عرضه می‌شود و مصرف سوخت بهینه و کابین جادار خودروی مناسبی برای خانواده محسوب می‌شود.

با وجود کیفیت مناسب قطعات و موتور مناسب، از آپشن‌های کمی بهره می‌برد و این موضوع باعث کاهش استقبال خریداران و برتری خودرو‌های های چینی نسبت به این محصول شده است.

پارس تندر مجهز به موتور ۴ سیلندر با قدرت ۱۰۵ اسب بخار است. شتاب این خودرو با وزن ۱۱۰۰ کیلوگرم ۱۰.۲ ثانیه است و تا حداکثر سرعت ۱۷۵ کیلومتر در ساعت می‌توانید حرکت کتید، این قدرت توسط جعبه دنده ۵ سرعته یا کلاج هیدرولیکی به محور‌های جلو انتقال پیدا می‌کند.

از تفاوت‌های این خودرو با ال ۹۰ چراغ‌های عقب است که توسط شرکت پارس خودرو طراحی شده است، این تغییر جزیی به منظور راضی نگه داشتن بخشی از مشتریان و بازار است که به یک نواختی طرحی و ساده بودن این خودرو ناراضی بودند.

در رنج قیمتی پارس تندر خودرو‌هایی مانند پژو ۲۰۶ و پرشیا قرار دارد، اما به دلیل استقبال کم خریداران از کارکرده این دو خودرو، تندر پارس خودرو بازار داغتری دارد.

این محصول فیس لیفت که به نام پارس تندر عرضه شده است، با تغییرات در ظاهر آن با قیمت بالاتری نسبت به خودرو ال نود به فروش می‌رسد که با محاسبه ارزش این تغییرات می‌توان به ضعف در قیمت گذاری آن پی برد.

ترمز جلو این خودرو دیسکی و ترمز عقب آن کاسه‌ای است و حجم موتور آن ۵۰ لیتر است و برای محافظت از راننده کیسه هوا در جلو خودرو تعبیه شده است.

در مجموع خودرو پارس تندر به جز تغییر در شکل و شمایل برتری نسبت به ال ۹۰ ندارد و دقیقا از همان ابعاد موتور ۱.۶ لیتری با ۱۰۵ اسب بخار استفاده می‌کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها