کد خبر : 15378

در گذشته افراد بسیاری علاقه مند به خرید خودروهای شاسی بلند بودند اما قدرت خریدنشان را نداشتند. ورود خودروهایی چون «رنو ساندرو» و «H30کراس» به بازار خودرو پایان افسوس برای این افراد بود.

به گزارش خودروتک ، خودروهایی که کیفیت خوبی دارند، ظاهرشان امروزی و اسپرت تر از پلتفرم های قبلی است، کراس اوری با دنده اتوماتیک هستند و در عین حال قیمتشان هم خیلی کمتر از سایر کراس اور هاست.

نکته: کراس اور اصطلاحی جدید در حوزه خودرو است و برای خودروهایی به کار می رود که اتاقشان شاسی بلند است اما از پلتفرم خودرویی سواری بهره می برند.

رنو ساندرو اتوماتیک

رنو ساندرو اتوماتیک

اگر در سایت های خارجی به جای رنو نام «داچیا» را کنار اسم ساندرو دیدید تعجب نکنید. این کراس اور که بر پایه پلتفرم «تندر ۹۰» طراحی شده، در بازارهای جهانی با نام داچیا شناخته می شود. شاید در قسمت ویژگی ها و تجهیزات رنو ساندرو، امکانات چشمگیری نبینید اما تعداد افرادی که پس از خریدن این خودرو پشیمان نشده اند، زیاد است. رنو ساندرو نسبت به سایر رقبای خود از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردار است.

رنو ساندرو

داچیا ساندرو

ازجمله دلایلی که این کیفیت را تضمین می کند، سیستم تعلیق جلو و عقب ساندرو است که سواری نرم و راحتی را در طول مسیر حاصل می شود. برخی از افراد معتقدند سواری با رنو ساندرو اتوماتیک بسیار لذت بخش تر از رانندگی با ال ۹۰ است.

H30 کراس دانگ فنگ

H30 کراس دانگ فنگ

«گیربکس و موتور ماشین H30 کراس عالیه»؛ این جمله ی اکثر کسانی است که با «دانگ فنگ H30 کراس» سفری داشته اند. طی یک رانندگی طولانی مدت شما کاملاً متوجه خواهید شد که خودروی زیر پایتان تا چه میزان کیفیت دارد، منعطف است و در مواجه با شیب های تند، دست اندازها و پیچ ها چه عملکردی از خود نشان می دهد. البته هر خودرویی ممکن است از نظر برخی افراد عالی و از نظر برخی دیگر کاملاً بد باشد؛ اما مسئله ای که در اینجا تعیین کننده است میزان مبلغی است که شما برای خرید یک خودروی دنده اتوماتیک کراس اور هزینه می کنید.

H30 کراس

دانگ فنگ

توجه داشته باشید باوجود قیمت H30 کراس و در مقابل ویژگی ها و امکاناتی که در اختیار راننده و سرنشینان خود می گذارد؛ خرید آن کار عاقلانه ای است. پلتفرم H30 کراس همان پلتفرم پژو ۳۰۸ است.

نکته: قطعات H30 کراس چینی هستند، در واقع قطعات از چین وارد و در ایران مونتاز می شوند. به همین خاطر افراد زیادی این خودرو را چینی می دانند؛ اما خب افرادی هم معتقدند که اولین بار این خودرو به وسیله شرکت خودروسازی ایران خودرو به مردم معرفی شد پس آن را ایرانی می دانند.

در جدول زیر با جزئیات بیشتری از این دو کراس اور آشنا می شوید:

رنو ساندرو اتوماتیک و H30 کراس

منبع: توربومگ

ارسال نظر

دیگر رسانه ها