کد خبر : 81200

قیمت پژو پارس فضایی شد | جدول آخرین قیمت خودروهای محبوب

قیمت پژو پارس فضایی شد | جدول آخرین قیمت خودروهای محبوب

با گذشت چندین از ابلاغ قانون آزادسازی واردات خودرو، همچنان خبری از ورود خودروی‌های وارداتی که قرار بود تا پاییز به کشور برسند نیست. هر چند دیروز برخی منابع اسامی شرکت‌های واردکننده خودرو را اعلام کردند اما همچنان کارشناسان نسبت به تاثیر آن در بازار خودرو، تردید دارند. در این شرایط و بنا به تجربه تنها اتفاقات مثبت برجامی و همچنین کاهش قیمت دلار می‌تواند موجب عقب نشینی قیمت خودروها شود.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین؛ درحالی که در ابتدای هفته قیمت ها افزایشی بودند به مرور زمان این روند افزایشی تعدیل شد و در معاملات روز سه شنبه تمام خودروهای پر تقاضای داخلی بدون تغییر قیمت بودند. کارشناسان با این حال می گویند اگر شرایط برجام و قیمت ارز به همین منوال بماند باید منتظر افزایش بیشتر قیمت‌ها باشیم.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بدون تغییر بود و در بازار ۳۰۹ میلیون تومان اعلام شد.

قیمت پژو پارس ال ایکس هم که در این هفته به ۴۰۰ میلیون تومان رسیده بود بدون تغییر ماند. قیمت پژو پارس ال ایکس اکنون در بازار ۴۰۰ میلیون تومان اعلام می شود.

قیمت سمند EF7 که از ابتدای شروع موج افزایش قیمت‌ها نه تنها افزایش نداشت بلکه کاهش ۴ میلیون تومانی نیز تجربه کرد, بدون تغییر ۳۵۰ میلیون تومان به ثبت رسید.

قیمت رانا پلاس هم که در این هفته ۵ میلیون افزایش به ثبت رسانده بود، امروز بدون تغییر ۳۵۰ میلیون تومان اعلام شد

قیمت ایران خودرو

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ بدون تغییر ۲۰۵ میلیون تومان اعلام شد.

قیمت کوییک معمولی هم بدون تغییر در بازار ۲۰۸ میلیون تومان به ثبت رسید.

قیمت تیبا هاچبک نیز بدون تغییر به ۲.۳ میلیون تومان باقی ماند.

قیمت سایپا

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها