کد خبر : 79950

ریزش 10 میلیونی قیمت پژو محبوب

ریزش 10 میلیونی قیمت پژو محبوب

بلاتکلیفی بازار خودرو به اوج خود رسیده است. به گونه ای که در یک روز قیمت خودروها روند متفاوتی را طی می کنند و در یک گروه خودرویی می توان شاهد افزایش، کاهش و یا ثبات همزمان قیمت ها باشیم که این مورد به عقیده سیاری از کارشناسان نشان از رکود بازار خودرو است به گونه ای که تنها انجام یک معامله می تواند قیمت آن خودرو در سطح بازار را تغییر دهد.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین، پژو ۲۰۶ تیپ دو تغییری در قیمت خود داشت و ۲۹۶ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ بدون تغییر بود و ۳۵۹ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما تغییری در قیمت خود نداشت و ۴۰۴ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، با ۱۰ میلیون کاهش ۵۹۰  میلیون تومان معامله شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۹۶ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۸۵ میلیون قیمت خورد. این خودرو در نسخه دوگانه هم بدون تغییر، قیمت ۳۰۳ میلیون تومانی به ثبت رساند.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ با ۱ میلیون افزایش ۳۷۰ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU7، بدون تغییر بود و ۳۰۸ میلیون تومان معامله شد.

پارس ELX-TU5، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر ۴۱۳ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ بدون تغییر بود و  ۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان معامله شد.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون کاهش ۳۰۰  میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور  EF7،با همین میزان کاهش، ۳۴۵ میلیون تومان قیمت خورد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۴۰۲ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک تغییری در قیمت خود نداشت و ۵۰۳ میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک بدون تغییر ۵۸۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با ۲ میلیون کاهش ۴۴۸ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس ۱ میلیون گران شد و ۳۰۱  میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای  هم با ۲ میلیون افزایش ۳۳۲ میلیون تومان قیمت خورد.

خودرو

پراید ۱۱۱ بدون تغییر ۲۰۲ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر بود و ۱۸۲ میلیون تومان قیمت خورد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ در بازار امروز بدون تغییر ۱۷۷ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر قیمت بود و ۳۰۶ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو تغییر قیمت نداشت و ۲۰۰ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX بدون تغییر ۲۰۲ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک با ۲ میلیون کاهش ۲۰۵ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار هم ۱ میلیون ارزان شد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر در بازار ۳۴۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

خودرو

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها