کد خبر : 79913

پژو پارس بالاخره ارزان شد + جدول

پژو پارس بالاخره ارزان شد + جدول

بازار خودرو که این روزها تحت تاثیر عوامل مختلفی چون مذاکرات احیای برجام و واردات خودرو قرار دارد دیروز هم روند نسبتا با ثباتی را تجربه کرد و با وجود رکود غالب بازار که چند ماهی است این بازار را تحت تاثیر قرار داده است قیمت برخی محصولات ایران خودرو و سایپا کاهش های اندکی به ثبت رساندند.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصاد آنلاین، حالا با توجه به روندی که بازار در روزهای اخیر به خصوص پس از افزایش امید ها به احیای برجام به خود گرفته بود و همچنین مشخص شدن تکلیف آئین نامه واردات امروز می توانیم شاهد کاهش اندک برخی قیمت ها در بازار خودرو باشیم. هرچند که بعید به نظر می رسد این کاهش ها به اندازه افزایش های چند ماه قبل قیمت ها باشد و به این زودی ها بتواند این افزایش ها را جبران کند.

پژو ۲۰۶ تیپ دو تغییری در قیمت خود داشت و ۲۹۶ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ ۱ میلیون ارزان شد و ۳۵۹ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما تغییری در قیمت خود نداشت و ۴۰۳ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، بدون تغییر ۶۰۵  میلیون تومان معامله شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ با ۴ میلیون کاهش ۳۹۱ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی ۱ میلیون ارزان شد و ۲۸۵ میلیون قیمت خورد. این خودرو در نسخه دوگانه هم با همین میزان کاهش قیمت ۳۰۳ میلیون تومانی به ثبت رساند.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۶۹ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU7، ۲ میلیون کاهش قیمت داشت و ۳۰۸ میلیون تومان معامله شد.

پارس ELX-TU5، خودروی جدید ایران خودرو با ۵ میلیون کاهش ۴۱۳ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ بدون تغییر بود و  ۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان معامله شد.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور  EF7،بدون تغییر ۳۵۰ میلیون قیمت خورد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۴۰۲ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک ۲ میلیون تومان کاهش داشت و ۵۰۳ میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک بدون تغییر ۵۸۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم بدون تغییر ۴۴۵ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس بدون تغییر بود و ۳۰۰  میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای  هم بدون تغییر بود و ۳۳۰ میلیون تومان قیمت خورد.

محصولات گروه ایران‌خودرو

ایران خودرو

پراید ۱۱۱ با ۱ میلیون کاهش ۲۰۲ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم ۱ میلیون ارزان شد و ۱۸۲ میلیون تومان قیمت خورد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ در بازار امروز با همین میزان کاهش ۱۷۷ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر قیمت بود و ۳۰۶ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو تغییر قیمت نداشت و ۲۰۰ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX بدون تغییر ۲۰۲ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک بدون تغییر ۲۰۷ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار تغییری نداشت و ۲۰۱ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر در بازار ۳۴۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

محصولات گروه سایپا

سایپا

ارسال نظر

دیگر رسانه ها