کد خبر : 79560

تنها خودرویی در که آخر هفته ارزان شد

تنها خودرویی در که آخر هفته ارزان شد

روند بازار خودرو که برای مدتی کاهشی شده بود مجددا به ثبات رسیده و به نظر می رسد حدس کارشناسان خودرو در خصوص کاهش جزئی قیمت ها تا این لحظه درست باشد. حتی صحبت های امید قالیباف، مشاور وزیر صمت نیز در خصوص قریب الوقوع بودن انتشار آئین نامه واردات هم نتوانست موجب بروز شوک کاهشی شود.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین،  پژو ۲۰۶ تیپ دو بدون تغییر بود و ۲۹۵ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ هم در قیمت خود نغییری نداشت و ۳۵۸ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما تغییری در قیمت خود نداشت و ۴۰۳ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، بدون تغییر بود و ۶۱۰  میلیون تومان معامله شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ تغییری در قیمت خود نداشت و ۳۹۲ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی تغییری نداشت و ۲۸۶ میلیون قیمت خورد. این خودرو در نسخه دوگانه هم بدون تغییر بود و ۳۰۴ میلیون تومانی به ثبت رساند.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ روند کاهش خود را متوقف کرد و ۳۶۵ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU7، هم تغییری نداشت و ۳۰۶ میلیون تومان معامله می شود.

پارس ELX-TU5، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر بود و ۴۱۵ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ با ۱۰ میلیون کاهش و  ۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان معامله شد.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر بود و ۳۰۲ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور  EF7 تغییری نداشت و ۳۳۲ میلیون تومان معامله شد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۹۵ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک بدون تغییر بود و ۵۰۰ میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک بدون تغییر بود و ۵۷۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم بدون تغییر ۴۴۸ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس هم بدون تغییر بود و ۲۹۸  میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای  هم بدون تغییر ۳۲۸ میلیون تومان قیمت خورد.

1

پراید ۱۱۱ بدون تغییر بود و ۲۰۳ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم تغییری نداشت و ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ در بازار امروز بدون تغییر بود و ۱۷۸ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر قیمت بود و ۳۰۲ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو تغییر قیمت نداشت و ۱۹۸ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX بدون تغییر ۲۰۱ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک تغییری نداشت و  ۲۰۳ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار تغییری نداشت و ۲۰۱ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر در بازار ۳۴۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ با ۴ میلیون کاهش ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

2

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها