کد خبر : 79446

در روزی که دلار در بازار آزاد به زیر ۲۹ هزار تومان آمد و همچنین با رسیدن اخباری مبنی بر نهایی شدن واردات، قیمت اکثر مدل‌های پر فروش در بازار خودرو کاهشی شدند. در این میان قیمت خودروهای محصولات ایران خودرو نسبت به سایپا با کاهش بیش‌تری همراه بودند.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین-  پژو ۲۰۶ تیپ دو با ۱ میلیون تومان کاهش ۲۹۸ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ با ۵ میلیون تومان کاهش همراه بود و ۳۶۰ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما ۳ میلیون تومان کاهش به ثبت رساند و ۴۰۴ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، بدون تغییر بود  و ۶۲۰  میلیون تومان معامله شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ با ۳ میلیون تومان کاهش ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه ۲ میلیون ارزان شد و ۲۸۸ میلیون قیمت خورد. این خودرو در نسخه دوگانه هم ۱ میلیون ارزان شد و ۳۰۵ میلیون تومانی به ثبت رساند.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ با ۱ میلیون کاهش ۳۶۹ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU7، بدون تغییر بود و ۳۱۲ میلیون تومان معامله می شود.

پارس ELX-TU5، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر ۴۱۸ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ بدون تغییر  ۱ میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان معامله شد.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر بود و ۳۰۷ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور  EF7 تغییری نداشت و ۳۳۲ میلیون تومان معامله شد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون کاهش ۴۰۳ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک تغییری نداشت و ۵۰۴ میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک ۳ میلیون ارزان شد و۵۸۲ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم ۵ میلیون ارزان شد و ۴۵۰ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس بدون تغییر ۳۰۰  میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای ۵ میلیون کاهش داشت و ۳۳۰ میلیون تومان قیمت خورد.

1.

پراید ۱۱۱ با ۱ میلیون کاهش ۲۰۳ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم ۱ میلیون کاهش داشت و ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ در بازار امروز ۲ میلیون ارزان شد و ۱۷۸ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ ۲ میلیون ارزان شد و ۳۱۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو بدون تغییر ۲۰۳ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX با ۱ میلیون کاهش ۲۰۲ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک بدون تغییر ۲۰۵ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار تغییری نداشت و ۲۰۱ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر در بازار ۳۵۰ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر ۳۶۴ میلیون تومان معامله شد.

2

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها