کد خبر : 78582

مشاور وزیر صمت خبر از نهایی شدن و اعلام آئین نامه نهایی واردات خودرو در آینده ای نزدیک می دهد و بازار خودرو همچنان در نتیجه این تاخیر چند هفته ای در اعلام آئین نامه به رکودی سنگین فرو رفته و بسیاری از معامله گران منتظر تعیین تکلیف واردات هستند.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصاد آنلاین - پژو ۲۰۶ تیپ دو برخلاف  کاهش دیروز امروز بدون تغییر ۳۰۱ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ امروز هم بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما با ۲ میلیون کاهش ۴۰۸ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، بدون تغییر ۶۰۸  میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱  بدون تغییر ۳۹۶ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۵ میلیون معامله می شود. این خودرو در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر قیمت ۳۱۰ میلیون تومان را ثبت کرد. پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۷۴  میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷، هم تغییری نداشت و ۳۱۶ میلیون تومان معامله می شود.

پارس ELX-TU۵، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر در بازار ۴۲۵ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ بدون تغییر ۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان معامله شد.سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ تغییری در قیمت خود نداشت و ۳۰۲ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور  EF۷ هم بدون تغییر۳۳۰ میلیون تومان معامله شد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱تغییری نداشت و ۴۰۲ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر بود و در بازار ۵۱۰  میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک بدون تغییر ۵۹۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با ۵ میلیون همراه بود و ۴۶۰ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس بدون تغییر ۲۹۷ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای اما بدون تغییر بود و ۳۳۰ میلیون تومان قیمت خورد.

ایران خودرو

پراید ۱۱۱ بدون تغییر ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر بود و امروز در بازار ۱۸۳ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ بدون تغییر ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۱۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو همینگونه ۲۱۵ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX دنده ای بدون تغییر ۲۱۲ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک بدون تغییر ۲۰۶ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار با ۱ میلیون افزایش ۱۹۸ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر همچنان در بازار ۳۶۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۷۰ میلیون تومان معامله شد.

سایپا

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها