کد خبر : 78302

بازار خودرو امروز در ابتدای هفته شاهد تغییرات زیادی نبود و همچنان بازار خودرو پرنوسان و پر از افزایش و کاهش های متوالی است. حالا که بیش از ۱۰ روز از موعد مقرر برای ابلاغ آئین نامه واردات خودرو می گذرد باید دید در نهایت چه تصمیمی برای واردات خودرو به کشور گرفته می شود و چه تاثیری بر بازار خواهد داشت.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصاد آنلاین، پژو ۲۰۶ بدون تغییر ۳۰۱ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ با ۵ میلیون افزایش ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما بدون تغییر ۴۱۰ میلیون تومان معامله می شود.

نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، بدون تغییر بود و ۶۰۸  میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱  با ۱ میلیون افزایش ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۵ میلیون معامله می شود. این خودرو در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر قیمت ۳۱۰ میلیون تومان را ثبت کرد.پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون کاهش دیگر ۳۷۲ میلیون تومان معامله شد.

این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷ با ۲ میلیون کاهش ۳۱۵ میلیون تومان معامله می شود.پارس ELX-TU۵، خودروی جدید ایران خودرو بدون تغییر در بازار ۴۲۵ میلیون تومان قیمت خورد.

پژو ۲۰۰۸ بدون تغییر ۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان معامله می شود.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون تومان کاهش ۳۰۲ میلیون تومان قیمت خورد.

این خودرو با موتور  EF۷ با ۳ میلیون کاهش ۳۳۰ میلیون تومان معامله شددنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۴۰۰ میلیون تومان قیمت خورد.

این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر بود و در بازار ۵۱۰  میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک با ۵ میلیون کاهش ۵۹۰ میلیون تومان معامله می شود.

نسخه دنده ای اما تغییری نداشت و ۴۶۵ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس بدون تغییر ۳۰۰ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم بدون تغییر ۳۲۸ میلیون تومان قیمت خورد.

ایران خودرو

پراید ۱۱۱ بدون تغییر ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر بود و امروز در بازار ۱۸۳ میلیون تومان معامله شد.

پراید وانت یا همان ۱۵۱ با ۲ میلیون کاهش در بازار ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۲۰ میلیون تومان معامله می شود.

نسخه ساده و دنده ای این خودرو با یک میلیون تومان کاهش ۲۱۵ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX دنده ای هم با ۱ میلیون تومان کاهش ۲۱۱ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک با یک میلیون تومان کاهش ۲۰۵ میلیون قیمت خورد.

نسخه صندوقدار این خودرو هم دو میلیون ارزان شد ۱۹۴ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر همچنان در بازار ۳۶۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ هم با ۵ میلیون کاهش ۳۷۵ میلیون تومان معامله شد.

سایپا

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها