کد خبر : 49908

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: این روزها شاهد افزایش قیمت لحظه ای در بازار خودرو هستیم و برخی محصولات افزایش قیمت نجومی داشته اند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با اشاره به افزایش قیمت خودرو در بازار، گفت: این روزها به هیچ عنوان کاهش قیمتی در خصوص خودرو نداریم و چه بسا شاهد افزایش قیمت نجومی هم هستیم. بیشترین افزایش قیمت برای خودروهایی مانند پراید و ۲۰۶ بوده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در خصوص خرید و فروش خودروهای پیش فروش و فروش فوق العاده، بیان کرد:خودروهایی که تحویل مشتری داده شده، اجازه فروش ندارند اما برخی این کار را انجام می دهند یعنی به صورت وکالتی خودرو را می فروشند و سود زیادی هم از این ماجرا می کنند که از این رو توصیه می شود افراد به هیچ عنوان سمت این نوع خرید و فروش نروند چرا که کاری بسیار ریسک پذیر است.

موتمنی گفت: این روزها شاهد افزایش لحظه ای خودرو هستیم و به هیچ عنوان نمی توان بازار را پیش بینی کرد. امروز سمند ال ایکس  ۱۷۳ میلیون تومان، سمند سورن ۲۱۲ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ ، ۱۷۴ میلیون تومان، پژو پارس (tu۵ )۲۳۷  میلیون تومان، پژوپارس  ۲۰۳ میلیون تومان  معامله شد.

همچنین پراید 111 به قیمت ۱۰۸ میلیون تومان، پراید 131 معادل ۹۸ میلیون تومان ، پراید 132 به قیمت ۹۹  میلیون تومان، تیبا ۲ ، ۱۳۲ میلیون تومان  معامله شده است.

به گفته موتمنی تیبا صندوق دار ۱۱۸میلیون تومان، ساینا ۱۳۳ میلیون تومان و کوییک ۱۴۰ میلیون تومان معامله شده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها