کد خبر : 37194

قیمت خودرو، امروز (یک شنبه) در بازار آزاد نسبت به دیروز، با افزایش متوسط ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی همراه است.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس معاملات انجام شده امروز (۱۳ بهمن ۹۸) آخرین قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز ۱۲ بهمن ۹۸ تمامی خودرو‌های پرفروش با افزایش متوسط ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی همراه است.

طبق آخرین قیمت بازار، پژو پارس نسبت   به  قیمت روز خودرو   در (۱۲ بهمن ۹۸) با افزایش ۶ میلیون تومانی به قیمت ۱۱۶ میلیون تومان رسید، همچنین کیا سراتو ۲۰۰۰ (اتوماتیک) به قیمت ۳۸۰ میلیون تومان معامله شد که این عدد بیانگر افزایش ۱۳ میلیون تومانی در قیمت است.

سمند ال ایکس و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (ساده) با افزایش متوسط ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به ترتیب به نرخ ۹۳ میلوین تومان و ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان خرید و فروش شده است.

پژو ۴۰۵ (جی‌ال ایکس) با افزایش ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به مبلغ ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد، همچنین رنو تندر پلاس دنده‌ای و رانا (ال‌ایکس) با افزایش ۶ میلیون تومانی به ترتیب به مبلغ ۱۹۰ میلیون تومان و ۱۰۱ میلیون تومان فروخته شود.

رنو تندر پلاس اتوماتیک (بدون رینگ) ۲۲۶ میلیون تومان خرید و فروش شد که این عدد بیانگر افزایش ۵ میلیون تومانی است.

سایپا ۱۱۱ و تیبا ۲ به ترتیب به نرخ ۶۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۷۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خریداری شدند که این عدد بیانگر افزایش متوسط ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در قیمت است.

سایپا ۱۳۱ با افزایش ۴ میلیون تومانی به مبلغ ۶۰ میلیون تومان رسید و همچنین سایپا ۱۳۲ به قیمت ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد که این عدد بیانگر افزایش ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی است.

ساینا به قیمت ۷۵ میلیون تومان معامله شد که این عدد بیانگر افزایش ۳ میلیون تومانی در قیمت است همچنین پژو صندوقدار (ساده) با افزایش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

تیبا (رینگ فولادی) به قیمت ۷۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد که این عدد بیانگر افزایش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی است.

دنا تیپ یک با افزایش ۸ میلیون تومانی به مبلغ ۱۳۹ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت روز خودروهای داخلی
مدل خودرو قیمت (تومان)
سمند LX ۹۳,۰۰۰,۰۰۰
پژو 405 GLX ۹۲,۵۰۰,۰۰۰
پژو پارس ۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰
پژو 206 تیپ2 (ساده) ۹۷,۵۰۰,۰۰۰
پژو 206 تیپ5 (ساده) ۱۱۷,۵۰۰,۰۰۰
رنو تندر پلاس اتوماتیک(بدون رینگ) ۲۲۶,۰۰۰,۰۰۰
سایپا 111 ۶۳,۷۰۰,۰۰۰
سایپا 131 ۶۰,۰۰۰,۰۰۰
 سایپا 132 ۶۱,۵۰۰,۰۰۰
کیا سراتو 2000 (اتوماتیک)  ۳۸۰.۰۰۰.۰۰۰
ساینا ۷۵,۰۰۰,۰۰۰
تیبا 2 ۷۴,۷۰۰,۰۰۰
تیبا(رینگ فولادی ) ۷۰,۶۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو ۱۸۹,۰۰۰,۰۰۰
دنا (تیپ1) ۱۳۹,۰۰۰،۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک (بدون رینگ) ۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰
پژو 206 صندوقدار(ساده)  ۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰
رنو تندر پلاس دنده ای  ۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
رانا LX ۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
ارسال نظر

دیگر رسانه ها