کد خبر : 27066

قیمت انواع خودرو در بازار هر چند همپای ریزش قیمت ارز در بازار دستخوش کاهش نیافته است، اما نسبت به ابتدای شهریور ماه کاهشی محسوس را نشان می‌دهد.

به گزارش خودروتک به نقل از خبرآنلاین، در بازار سمند ال ایکس با کاهشی نزدیک به یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از ۷۶ میلیون تومان به ۷۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

بر این اساس قیمت خودرو ۴۰۵ نیز کاهشی نزدیک به یک میلیون و سیصد هزار تومان را تجربه کرده است.

قیمت این خودرو از ۷۳ میلیون تومان در ابتدای شهریور ماه به ۷۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در دومین روز هفته جاری کاهش یافته است. خودروی ۴۰۵ دوگانه سوز نیز از محدوده ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۷۴ میلیون تومان رسید. میزان کاهش قیمت ۲۰۶ تیپ دو، اما بیش از سایر خودرو‌ها گزارش شده است.

قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز از ۸۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به ۷۸ میلیون تومان رسیده است. امروز در بازار پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز ۹۵ میلیون تومان قیمت خورد که نسبت به اوایل شهریور ماه کاهشی برابر با دو میلیون و سیصد هزار تومان را نشان می‌دهد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد دنا از ۱۱۵ میلیون تومان به ۱۱۲ میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودرو تیبا از ۵۱ میلیون و سیصد هزار تومان به ۴۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا دو در حالی ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که اوایل شهریور ماه ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت داشت.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها