کد خبر : 25

اختصاصی خودروتک؛

سومین نسل از کوچک‌ترین عضو خانواده خودروسازی باواریا به‌زودی وارد بازار می‌شود. با اینکه هنوز چهره نهایی این خودرو به نمایش درنیامده از کارشناسان بر این باورند که مدل فوق چیزی شبیه X2 خواهد بود.

به گزارش خودروتک، بعد از گذشت حدود شش ماه از تست‌های میدانی نسل جدید ب‌ام‌و 1-Series این آلمانی قصد دارد تا چندی دیگر از این خودرو به‌صورت رسمی پرده‌برداری کند.

اگرچه تا این لحظه تمام تصاویر مربوط به این خودرو زیر پوشش استتاری بوده است ولی با این حال جاسوسان صنعتی و طراحان چیره‌دست صنعت خودرو با بهره‌گیری از سنت طراحی اخیر این شرکت و الهام از فرم بدنه، نمونه‌های تجسمی را روی اینترنت منتشر کردند.

کارشناسان بر این باورند که سری یک جدید بیش از هر خودروی دیگری شبیه به شاسی‌بلند کامپکت X2 خواهد بود؛ یعنی همان جلوپنجره برجسته به اضافه چراغ‌هایی تیزتر از نسل قبلی. درباره بازی LED در نمای بیرونی این خودرو نیز می‌توان امیدوار بود که ب‌ام‌و هم‌چنان محتاطانه عمل کند و دست به اغراق نزد.

bmw 1s

bmw 1s

bmw 1s

اگرچه هنوز برای اظهارنظر نهایی زود است ولی می‌توان پیش‌بینی کرد که ب‌ام‌و فضایی را برای اضافه شدن جزئیات روی تیپ M-Power باز بگذارد. جای تعجبی نیست که این خودرو می‌آید تا با مینی CountryMan رقابت کند. شنیده‌ها حاکی از آن است که شرکت در نظر دارد سری یک جدید را به یک پیشرانه 4 سیلندر 258 اسب‌بخاری روانه بازار کند. البته هنوز نسخه M نسل قبلی که شامل یک پکیج شش سیلندر خطی با 340 اسب‌بخار نیرو بود، تصویب نشده است.

تجربه نشان می‌‌دهد قیمت پایه نسل سوم از سری یک باید چیزی حدود 26 هزار یورو باشد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها