کد خبر : 83312

زمان عرضه ری را مشخص شد

زمان عرضه ری را مشخص شد

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

به گزارش خودروتک ، معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو بیان کرد: به هیچ وجه در کیفیت محصول کوتاه نمی‌آییم. تمام تلاشمان را می‌کنیم ریرا با کیفیت قابل رقابت با سایر محصولات وارد بازار شود.

رادمنش در مورد زمان تولید انبوه ری‌را گفت: خط تولید و محصول آماده است، تنها باید مجوزهای لازم برای فروش خودرو از مراجع مربوطه اخذ شود.

وی با بیان این که پیش‌بینی می‌کنیم از پاییز امسال خودروی ری‌را در اختیار مشتریان باشد، گفت: اولین محصولات تولیدی در اختیار خودمان برای تست پیمایش قرار می‌گیرد تا مشکلات احتمالی رفع شود و زمانی که خودرو دست مشتری می‌رسد مشکلی نداشته باشد.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو تصریح کرد: به هیچ وجه در کیفیت محصول کوتاه نمی‌آییم، تمام تلاشمان را می‌کنیم ریرا با کیفیت قابل رقابت با سایر محصولات وارد بازار شود.

رادمنش در مورد قیمت ری‌را نیز گفت: فرآیند قیمت‌گذاری یکی از موضوعات مهم و چالش برانگیز است. در این زمینه مستندات قیمت‌گذاری به مراجع ارسال شده، اما هنوز قیمت این خودرو، تعیین تکلیف نشده است و در چند هفته آینده مشخص خواهد شد؛ آنطور که از طبقه جانمایی قیمت خودرو مشخص شده، قیمت ری‌را در سطح قیمت خودروهای وارداتی خواهد بود.

وی درخصوص برقی سازی ری‌را نیز گفت: خودروی ری‌را برقی اولین محصول حوزه برقی سازی ما است که همزمان با تارا هیبرید در همین روزها در سال آینده عرضه خواهد شد. ضمن این که در حوزه خودروهای برقی، علاوه بر اقدامات خودروساز، سایر ذی‌نفعان نیز باید اقدام کنند تا ریسک‌های موجود پوشش داده شود.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو گفت: امکان شماره گذاری خودرو ری‌را با پلاک ملی نیز مهیا شده است.

اقتصاد آنلاین

ارسال نظر
نظرات کاربران
دیگر رسانه ها