کد خبر : 83036

توقیف اموال یک شرکت خودرویی

توقیف اموال یک شرکت خودرویی

کارگروه شرکت های خودرویی استان قزوین با صدور اطلاعیه ای به تشریح روند شناشایی اموال شرکت «رضایت خودروی طراوت نوین» پرداخت.

به گزارش خودروتک ، کارگروه شرکت های خودرویی استان قزوین با صدور اطلاعیه ای به تشریح روند شناشایی اموال شرکت «رضایت خودروی طراوت نوین» پرداخت.

در اطلاعیه شماره ۸ این کارگروه آمده است:

«نظر به بررسی و تحقیقات به عمل آمده، تاکنون تعداد ۱۶۵ فقره پلاک ثبتی که متعلق به شرکت وابسته به آقای محمد غفاری، همسر نامبرده و اشخاص ثالث که از نامبردگان به نام آنها (اشخاص ثالث) انتقال یافته شناسائی و توقیف گردیده است که نیازمند بررسی بیشتر می باشد.

از تعداد فوق ۲۴ فقره متعلق به شرکت مذکور، محمد غفاری و همسرش و ۱۴۱ فقره متعلق به اشخاص ثالث است که توسط محمد غفاری به دیگران انتقال یافته است.

توقیف پلاک های ثبتی که به نام اشخاص ثالث انتقال یافته با استفاده از ظرفیت های قانون مبارزه با پولشوئی صورت گرفته است.

تعداد ۸۸ دستگاه خودرو اعم از سبک، سنگین، داخلی و خارجی از جمله آمبولانس و آتش نشانی نیز توقیف گردیده است.

 

از اموال منقول و غیر منقول توقیفی متهمین طبق آخرین قرارداد تسویه صورت خواهد گرفت و در همین راستا تمامی مراجع ذیربط به صورت شبانه روزی در تلاشند تا در جهت احیاء حقوق شکات اموال مخفی متهم را شناسایی نمایند. لذا امید است شکات محترم تا حصول نتیجه مطلوب» آرامش خویش را حفظ و دستگاه قضایی را در شناسایی اموال و مرتبطین یاری نمایند.

معیار پرداخت مطالبات افراد، قرارداد است. آنچه که اعلام شده سودهای کلان شامل کسانی است که به عنوان مثال با سرمایه اندک ظرف چند سال صاحب سودهای کلان شده اند که تاکنون بخشی از این افراد هم خود و هم اموال شان بازداشت شده اند که این روند همچنان ادامه دارد و همانگونه که قبلا هم گفته شده تعداد این افراد نسبت به مجموع طلبکاران اندک است. نتیجه این اقدام خدمتی است به طلبکاران قانونی.

کسانیکه با انتشار اخبار بی پایه و اساس مرتکب نشر اکاذیب می شوند و اذهان عمومی را مشوش می کنند از قبیل اینکه پول حاصل از فروش اموال توقیفی دستگاه قضایی به دولت تعلق می گیرد کذب محض و لذا مجرم بوده و تحت تعقیب قرار خواهند گرفت. 

عهد و قسم ما خدمت شبانه روزی برای حل مشکلات جامعه می‌باشد ولی همگان بدانند که در کلیه مراحل رسیدگی به این پرونده تنها، قانون فصل الخطاب است.

ارائه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و اطلاعات و معرفی اموال و دارائی های متعلق به شرکت رضایت خودرو طراوت نوین، محمد غفاری، اعضای خانواده و شرکاء از طریق شناسه کاربری زیر مقدور گردیده است و در پیام رسان ایتا می توانید مدارک و مستندات خود را به نشانی vosoolettelaat@ ارسال نمائید.»

منبع: فارس

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها