کد خبر : 81293

خرید کدام محصول ایران خودرو سود بیشتری دارد؟

خرید کدام محصول ایران خودرو سود بیشتری دارد؟

براس قیمت فروش ۵ محصول ایران در طرح فروش فوق العاده آبان ماه اختلاف قیمت این خودرو‌ها با بازار آزاد حدود ۱۷۰ میلیون تومان است.

به گزارش خودروتک ، گروه صنعتی ایران‌ خودرو ‌فروش فوق العاده پنج محصول خود را با موعد تحویل ۹۰ روزه از روز پنج شنبه ۵ آبان‌ماه به مدت ۴ روز آغاز شد و این ثبت‌نام  از طریق سامانه ایران خودرو انجام خواهد شد.

متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرآیند خرید خودرو در طرح مذکور شرکت کنند.

در این طرح فروش فوق‌العاده هم مانند دفعات قبل، اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد خودرو‌ها به شکلی است که مشمولان زیادی در این طرح شرکت خواهند کرد و احتمال گذر از ۵ میلیون شرکت کننده چندان دور از انتظار نیست.

ماجرا این است که قیمت بازار و کارخانه ۴ محصولی که در طرح فروش فوق‌العاده آبان ۱۴۰۱ ایران خودرو عرضه می‌شود حداقل ۹۴ میلیون تومان با آزاد فرق دارد. با توجه به مهلت سه ماهه تحویل این ۴ خودرو، می‌توان گفت برندگان این دوره هم مانند دوره‌های گذشته "ماهانه" بین ۳۱ تا ۶۶ میلیون تومان سود می‌کنند.

در این طرح فروش فوق‌العاده قیمت کارخانه پارس بنزینی حدود ۱۶۵ میلیون تومان است. قیمت بازار آزاد این محصول هم حدود ۳۲۰ میلیون تومان است که بیشترین متقاضی و کمترین شانس برنده شدن برای این محصول و پژو ۲۰۷ دستی خواهد بود.

سود‌های چند ده میلیونی مشتریان ایران‌خودرو در فروش فوق‌العاده آبان‌ماه ۱۴۰۱| شانس برنده شدن کدام خودرو بیشتر است؟ + جدول

 

 
منبع: برنا

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها