کد خبر : 78830

نتایج قرعه کشی خودرو اعلام شد

نتایج قرعه کشی خودرو اعلام شد

نتایج قرعه کشی مرحله دوم در سامانه یکپارچه فروش اعلام شد. در فرآیند ثبت نام در این سامانه که از ۲۵ تا ۲۸ تیرماه انجام شد، بیش از ۵ میلیون متقاضی برای حدود ۱۰۰ هزار خودروی عرضه شده توسط خودروسازان خصوصی و دولتی ثبت نام کردند.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین؛ متقاضیان با مراجعه سایت سامانه یکپارچه به نشانی sale.iranecar.com و با داشتن کد ملی و کد رهگیری از وضعیت خود مطلع شوند. 

نتایج قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص اعلام شد و متقاضیانی که در هر یک از طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو برنده شده اند می توانند با مراجعه به سایت esale.icko.ir ظرف مهلت ۳ روز از زمان اعلام نتایج نسبت به تکمیل وجه و فرآیند پرداخت اقدام کنند.

ایران خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۶ سرعته، تارا و دنا پلاس توربو اتوماتیک را به صورت فروش فوق العاده با موعد تحویل ۳ ماهه عرضه کرد. همچنین این طرح به صورت فروش فوق العاده برای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هم برگزار شد.

پیش فروش با موعد تحویل بهمن و اسفند ۱۴۰۱ برای خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۳ با سقف شیشه ای، ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۶ سرعته، پژو پارس سفارشی سال، سورن پلاس، دنا پلاس توربو دستی با گیربکس ۶ سرعته و اتوماتیک هم در دو طرح معمولی و قانون جوانی در این مرحله از قرعه کشی وجود داشت.

متقاضیانی هم که در طرح های فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید خودروهایی از سایپا که همچنان در فرآیند قرعه کشی مانده اند می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com تکمیل وجه کنند. 

پیشتر سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد که تنها دو خودرو ساینا اس و کوییک اس از محصولات سایپا مشمول قرعه کشی شدند و سایر محصولات عرضه شده این شرکت بدون قرعه کشی به متقاضیان فروخته خواهد شد. 

ساینا اس، کوییک اس و آر با گیربکس معمولی و شاهین G از خودروهایی بود که سایپا در فروش فوق العاده خود با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه  در دو طرح معمولی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت عرضه کرد.

پیش فروش یکساله سایپا هم شامل ساینا اس، کوییک اس و آر با گیربکس معمولی و اتوماتیک و شاهین  G بود که این پیش فروش هم در دو طرح معمولی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برگزار شد.

مشارکت در تولید به صورت پیش فروش هم با موعد تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۲ برای خودروهای ساینا اس، کوییک اس و آر با گیربکس معمولی برگزار شد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها