کد خبر : 78714

بازار خودرو که در روز قبل از تعطیلات افزایش های قابل توجهی به ثبت رسانده بود، امروز با ثبات قیمتی و تداوم رکود سنگینی که ماه هاست بر بازار حاکم است، کار خود را از سر گرفت. به نظر می رسد بازار خودرو که با انتشار خبر آزادسازی واردات کاهش های قابل توجهی در قیمت به ثبت رسانده بود مجددا بر ریل صعود قیمت ها قرار گرفته است. در این میان سخنگوی وزارت صمت گفته است که منتظر خبرهای خوش باشید و به زوی شاهد ریزش قیمت در بازار خودرو خواهیم بود.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصاد آنلاین ؛  پژو ۲۰۶ تیپ دو بدون تغییر ۳۰۴ میلیون تومان معامله شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول هم در مدل  ۱۳۹۹ امروز بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان معامله شد.پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما بدون تغییر ۴۱۲ میلیون تومان معامله می شود. نسخه اتوماتیک با سقف شیشه ای و در مدل ۱۴۰۰، تغییری نداشت و در بازار ۶۱۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی بدون تغییر ۲۹۵ میلیون معامله می شود. این خودرو در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر قیمت ۳۱۰ میلیون تومان را ثبت کرد. پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۷۸ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷، هم تغییری در قیمتش نداشت و ۳۲۰ میلیون تومان معامله می شود.

پارس ELX-TU۵، خودروی جدید ایران خودرو با ۱۰ میلیون افزایش در بازار ۴۳۵ میلیون تومان قیمت خورد.پژو ۲۰۰۸ با ۱۰ میلیون افزایش ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان معامله شد.

سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون افزایش و ۳۰۷ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو با موتور EF۷ هم گران شد و ۳۳۲ میلیون تومان معامله شد.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۴۰۷ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم بدون تغییر بود و در بازار ۵۱۰  میلیون تومان معامله می شود.

تارا اتوماتیک بدون تغییر ۵۹۳ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم تغییری در قیمت خود نداشت و ۴۶۵ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس بدون تغییر ۳۰۰  میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم بدون تغییر بود و ۳۳۰ میلیون تومان قیمت خورد.

ایران خودرو1

پراید ۱۱۱ بدون تغییر ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر بود و امروز در بازار با ۱ میلیون کاهش ۱۸۲ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ با ۲ میلیون افزایش ۱۸۵ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۲۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو هم گران نشد و ۲۱۶ میلیون تومان معامله شد.

سایناEX دنده ای بدون تغییر ۲۱۲ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک بدون تغییر ۲۰۸ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار هم بدون تغییر ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر همچنان در بازار ۳۶۸ میلیون تومان اعلام می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۷۰ میلیون تومان معامله شد.

سایپا

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها