کد خبر : 76336

اولین فروش خودرو لاماری ایما از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو انجام می شود.

سامانه فروش یکپارچه خودرو به تازگی از سوی رضا فاطمی امین، وزیر صمت اعلام شده است. سامانه فروش یکپارچه خودرو به معنی پایان فروش خودرو از طریق خودروسازان است. با راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو ثبت نام خودروسازان باید از طریق این سامانه انجام شود. تاکنون و پیش از راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو هر خودروسازی از طریق آدرس اعلامی خود اقدام به ثبت نام خودرو می کرد. سامانه فروش یکپارچه خودرو به زودی فعال می شود.

سایت سامانه فروش یکپارچه خودرو

با آغاز به کار سامانه فروش یکپارچه خودرو به آدرس www.sale.iranecar.com فروش فوق العاده و پیش فروش خودرو لاماری ایما نیز از طریق این سامانه انجام می شود. فروش لاماری ایما در طرح فروش فوق العاده با قیمت قطعی است. هر دو طرح فروش اعلام شده برای لاماری ایما از طریق قرعه کشی انجام می شود.

قیمت قطعی فروش فوق العاده لاماری ایما 989 میلیون تومان است و این طرح فروش از صبح سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 آغاز می شود.

فروش فوق العاده لاماری ایما در سایت فروش یکپارچه خودرو

فروش فوق العاده لاماری ایما در سایت فروش یکپارچه خودرو با قیمت قطعی

پیش فروش لاماری ایما در سایت فروش یکپارچه خودرو

پیش فروش لاماری ایما در سایت فروش یکپارچه خودرو

پیش از این بهمن موتور نیز برنامه فروش دیگنیتی و فیدلیتی را به صورت پیش فروش و فروش فوق العاده از طریق سایت سامانه فروش یکپارچه خودرو اعلام کرده بود.

فروش بهمن موتور در سامانه فروش یکپارچه خودرو

بهمن موتور برنامه فروش دو محصول پرطرفدار خود یعنی دیگنیتی و فیدلیتی را در سامانه فروش یکپارچه خودرو اعلام کرد. فروش بهمن موتور در این سامانه به مانند دیگر خودروسازان با قرعه کشی خواهد بود و دیگر خبری از مسابقه ثبت نام در دقایق ابتدایی باز شدن طرح فروش و هجوم به سایت شرکت نخواهد بود. 

بهمن موتور در فروش یکپارچه خودرو دو طرح را اعلام کرده که یکی با قیمت قطعی و دیگری به صورت پیش فروش با قیمت علی الحساب است.

فروش دیگنیتی و فیدلیتی با قیمت قطعی

فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی در سامانه فروش یکپارچه خودرو با قیمت قطعی

پیش فروش دیگنیتی و فیدلیتی با قیمت علی الحساب

پیش فروش فروش دیگنیتی و فیدلیتی در سامانه فروش یکپارچه خودرو با قیمت علی الحساب

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها