کد خبر : 76315

سرانجام اولین طرح فروش خودرو در سامانه فروش یکپارچه خودرو که پیش از این تمامی خودروسازان خصوصی و دولتی ملزم به عرضه از طریق آن شده بودند اعلام شد. آدرس سایت سامانه فروش یکپارچه خودرو نیز برای ثبت نام متقاضیان مشخص شده است.

سامانه فروش یکپارچه خودرو به تازگی از سوی رضا فاطمی امین، وزیر صمت اعلام شده است. سامانه فروش یکپارچه خودرو به معنی پایان فروش خودرو از طریق خودروسازان است. با راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو ثبت نام خودروسازان باید از طریق این سامانه انجام شود. تاکنون و پیش از راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو هر خودروسازی از طریق آدرس اعلامی خود اقدام به ثبت نام خودرو می کرد. سامانه فروش یکپارچه خودرو به زودی فعال می شود.

آدرس سایت سامانه فروش یکپارچه خودرو

به گزارش خودروتک، سامانه فروش یکپارچه خودرو در آدرس www.sale.iranecar.com فعالیت خواهد کرد. این سامانه یک سامانه جدید نیست و پیش از این از سوی شرکت سایپا برای ثبت نام خودرو استفاده می شد که ظاهرا از این پس با توجه به زیرساخت های از پیش آماده آن، به عنوان سایت فروش یکپارچه خودرو فعالیت خواهد کرد.

بهمن موتور اولین شرکتی است که محصولاتش در مدل جدید فروش خودرو عرضه می شود و زمان فعال شدن بخشنامه فروش نیز ساعت 10 صبح روز سه شنبه 27 اردیبهشت اعلام شده است. به این ترتیب می توان آغاز فعالیت رسمی سامانه فروش یکپارچه خودرو را روز سه شنبه به حساب آورد.

فروش دیگنیتی و فیدلیتی در سامانه فروش یکپارچه خودرو

بهمن موتور برنامه فروش دو محصول پرطرفدار خود یعنی دیگنیتی و فیدلیتی را در سامانه فروش یکپارچه خودرو اعلام کرد. فروش بهمن موتور در این سامانه به مانند دیگر خودروسازان با قرعه کشی خواهد بود و دیگر خبری از مسابقه ثبت نام در دقایق ابتدایی باز شدن طرح فروش و هجوم به سایت شرکت نخواهد بود. 

بهمن موتور در فروش یکپارچه خودرو دو طرح را اعلام کرده که یکی با قیمت قطعی و دیگری به صورت پیش فروش با قیمت علی الحساب است.

فروش دیگنیتی و فیدلیتی با قیمت قطعی

فروش فوری دیگنیتی و فیدلیتی در سامانه فروش یکپارچه خودرو با قیمت قطعی

پیش فروش دیگنیتی و فیدلیتی با قیمت علی الحساب

پیش فروش فروش دیگنیتی و فیدلیتی در سامانه فروش یکپارچه خودرو با قیمت علی الحساب

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها