کد خبر : 75992

با دستور وزارت صمت

فروش خودرو با دستور وزارت صمت متوقف شد.

سامانه فروش یکپارچه خودرو به تازگی از سوی رضا فاطمی امین، وزیر صمت اعلام شده است. سامانه فروش یکپارچه خودرو به معنی پایان فروش خودرو از طریق خودروسازان است. با راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو ثبت نام خودروسازان باید از طریق این سامانه انجام شود. تاکنون و پیش از راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو هر خودروسازی از طریق آدرس اعلامی خود اقدام به ثبت نام خودرو می کرد. سامانه فروش یکپارچه خودرو به زودی فعال می شود.

توقف فروش تا آغاز به کار سامانه فروش یکپارچه خودرو

به گزارش خودروتک، امروز ایران خودرو قرعه کشی فروش فوق العاده جدید خود را برگزار کرد که در آن بیش از 6 میلیون نفر متقاضای ثبت نام کرده بودند. ساعتی پس از آن بود که فروش فوری خودروسازان به طور موقت متوقف شد.

به این ترتیب هر گونه فروش خودرو اعم از پیش فروش، فروش فوق العاده و ثبت نام خودروسازان خصوصی تا زمان راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو توسط وزارت صمت متوقف خواهد شد.

در این بخشنامه اعلام شده به منظور ایجاد شفافیت و افزایش رضایتمندی مردم و همچنین دستور وزیر صمت جهت ایجاد سامانه یکپارچه، فروش خودرو صرفاً از طریق سامانه متمرکز که متعاقباً توسط وزارت صمت معرفی می‌گردد انجام شود و هرگونه عرضه از طرق دیگر فوراً متوقف گردد.

هر گونه فروش خودرو تا راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو متوقف شد + سند

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها