کد خبر : 74592

اگر ساکن محدوده طرح ترافیک هستید بخوانید

اگر ساکن محدوده طرح ترافیک هستید بخوانید

معاون بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران در مورد طرح ترافیک ساکنان محدوده توضیحاتی ارائه کرده است.

به گزارش خودروتک به نقل از ایسنا، عمار سعیدیان‌فر، در مورد وضعیت ساکنان در محدوده کنترل آلودگی هوا و طرح ترافیک گفت: ساکنان می‌توانند پیش از ساعت ۹ یک خروج رایگان داشته باشند و پس از ساعت ۱۴:۳۰ نیز در شرایط شیوع بیماری کرونا می‌توانند یک ورود رایگان داشته باشند.

معاون بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران با بیان اینکه امکان تردد بین این دو محدوده ساعتی برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا نیم بها محاسبه می‌شود و نیازی به رزرو طرح ندارند، گفت: مستاجران نیز باید قرارداد اجاره و مالکین سند مالکیت خود را به دفتر خدمات الکترونیک شهرداری ارائه دهند تا پس از تأیید، سکونت در محدوده‌های دوگانه برای آن‌ها درج شود.

وی ادامه داد: افرادی هم که اکنون در حال استفاده از امتیاز ساکنان محدوده‌های دو گانه هستند باید عوارض نوسازی، پسماند ملک، بدهی عوارض سالیانه خودرو و بدهی عوارض طرح ترافیک خود را پرداخت کنند، در غیراین‌صورت از این امتیاز در سال ۱۴۰۱ برخوردار نمی‌شوند. مستاجرانی که قرارداد اجاره آن‌ها در سال ۱۴۰۱ پایان می‌یابد، می‌بایست تمدید اجاره نامه را نیز به دفاتر خدمات الکترونیک شهرداری ارائه نمایند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها