کد خبر : 74358

به گفته رئیس اتحادیه اتو سرویس و امداد خودرو تهران امدادگران غیرمجاز با دست‌کاری خودرو‌های پارک شده، اقدام به از کار انداختن خودرو کرده و سپس به عنوان امدادخودرو گذری به ساده‌ترین روش، اقدام به تعمیر خودرو کرده و دستمزد‌های کلان از مالک دریافت می‌کنند.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، رئیس اتحادیه اتو سرویس و امدادخودرو تهران گفت: امدادگران غیرمجاز با دست‌کاری خودرو‌هایی پارک شدند، اقدام به از کار انداختن خودرو می‌کنند و سپس به عنوان امداد خودرو گذری به ساده‌ترین روش، اقدام به تعمیر خودرو و دستمزد‌های کلان از مالک دریافت می‌‌کنند.

آقای محسن فقیهی می‌گوید: در ایام نوروز و آغاز سفرهای نوروزی مانند سال‌های قبل از کرونا، میزان کلاهبردار‌ ها در قالب امداد خودرو نیز افزایش می‌یابد. به عنوان مثال خودرویی با کوچکترین عیب یابی را این کلاهبرداران به بهانه اینکه خودرو نیازمند تعمیرات اساسی است، موتور ماشین را پیاده و مبالغ بسیار زیادی از صاحب خودرو دریافت می‌کنند.

رئیس اتحادیه معتقد است که اتو سرویس، کارواش، پارکینگ و امداد خودرو تهران، متاسفانه دستگاه‌های نظارتی از تخلف امداد خودرو‌های غیر مجاز و کلاهبرداری آن‌ها خبر دارند. اما تا امروز اقدامی عملی انجام نداده‌اند حجم کلاهبرداری‌ها در حوزه امداد خودرو‌ها به حدی افزایش یافته که به نظر می‌رسد از فرط تکرار، به موضوع عادی و پذیرفته شده تبدیل شده است.

هم اکنون افزایش قارچ گونه شرکت‌های امداد خودرویی متفرقه در حالی است که مصرف‌کنندگان ایرانی حتی از خدمات امداد خودرو‌های رسمی که زیر نظر شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده خودرو فعالیت می‌کنند نیز راضی نیستند. چه برسد به شرکت‌های متفرقه‌ای که هیچگونه نظارتی بر نوع عملکرد و خدمات آن‌ها وجود ندارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها