کد خبر : 71391

نماینده اهواز در مجلس ضمن انتقاد از افزایش قیمت خودرو گفت: خودروسازان باید پاسخ دهند بابت کدام کیفیت و خدمات شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم.

به گزارش خودروتک به نقل از تسنیم، مجتبی یوسفی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش قیمت و کیفیت پایین خودرو گفت: در شرایطی که تولیدکننده می‌تواند بدون توجه به ضرورت تناسب عرضه و تقاضا و ارتقا کیفیت و در غیاب رقیب، محصولات خود را با هر کیفیت و قیمتی تولید کرده و به فروش رساند، هیچ تلاشی برای بهبود کیفیت و استاندارد سازی قیمت‌ها انجام نخواهد داد.

وی در توضیح دلایل افزایش قیمت خودرو، افزود: نبود مدیریت کارآمد، هزینه‌های سنگین تولید، عدم حرکت به سمت بهره وری، عدم سرمایه گذاری برای رسیدن به تولیدات متناسب با تکنولوژی نوین از جمله ضعف‌های شرکت‌های خودروسازی است که همین موارد نیز منجر به بالا رفتن قیمت محصولات تولیدی می‌شود.

نماینده اهواز در مجلس با بیان اینکه خودروسازان باید پاسخ دهند بابت کدام کیفیت و خدمات شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم، ادامه داد: متاسفانه این شرکت‌ها به مشتری‌مداری و جلب رضایت مردم بی‌توجه هستند.

یوسفی بیان کرد: تولیدکننده در بازار انحصاری، خودرو را با قیمت و کیفیت سلیقه‌ای تولید و در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد بنابراین حمایت از تولید خودرو باید هدفمند باشد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها