کد خبر : 70462

از امروز هموطنانی که کارت سوخت خودرو خود را مفقود کرده‌اند، با مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰‌ می‌توانند درخواست خود برای دریافت کارت سوخت المثنی را ثبت کنند.

به گزارش خودروتک به نقل از میزان، روز گذشته مسعود رضایی، مدیر سامانه هوشمند سوخت، در یک ارتباط زنده تلویزیونی اظهار داشت: پیرو جلساتی که ما با همکارانمان در پلیس راهور ناجا برای طراحی برنامه  ارائه کارت المثنی سوخت در دفاتر پلیس +۱۰ داشتیم، بازبینی‌ها انجام شد و ظرف روز جاری تست‌های مربوط به آن انجام شد.

وی ادامه داد: از فردا (امروز) هم‌وطنانی که کارت‌های خودرو خود را مفقود کرده‌اند، با مراجعه به دفاتر پلیس+ ۱۰ می‌توانند درخواست خود برای دریافت کارت سوخت المثنی را ثبت کنند.

رضایی در مورد درخواست کارت سوخت المثنی برای صاحبان موتور سیکلت ها، گفت: در فاز اول ناوگان نفت و گاز سوز و سپس خودروهای عمومی بنزین سوز مثل تاکسی‌ها و وانت بارها اولویت بیشتری داشت، اما برای صاحبان موتور سیکلت ها، با توجه به اینکه هنوز تست‌های برنامه مربوط به آن انجام نشده لذا هفته آینده ثبت درخواست انجام می‌شود.

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: با توجه به اینکه تست‌های برنامه مربوط به ثبت درخواست‌ها به خوبی انجام شده فکر نمیکنم در روند ثبت نام‌ها مشکلی پیش بیاید، اما در صورت پیش آمدن هر مشکلی هم وطنان می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مربوط به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تماس بگیرند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها