کد خبر : 67791

برخوردهای شبانه با تخلفات سرعت چگونه انجام شده و چه سرنوشتی در انتطار متخلفان است

به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران؛ حمید رضا غریب- در نیمه شب که به نظر می‌رسد، ترافیک تهران رو به آرامش است و شاید میزان تخلفات رانندگی هم کمتر شود، اما تخلف دیگری درست در همین ساعت‌ها، در بزرگراه‌های تهران آغاز می‌شود.

هر شب رانندگانی هستند که از آرامش نسبی بزرگراه‌‌ها استفاده کرده و با چندین‌برابر سرعت مجاز،‌ حتی در نقاط پر خطر تهران، رانندگی می‌کنند.

خودروی تیبا با سرعت 150 کیلومتر در حال تردد در یکی از بزرگراه های تهران تحت کنترل تصویری دوربین های پلیس قرار گرفت

آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران؛ رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام خودروها در چه اتوبان هایی بیشترین تخلف را مرتکب می شوند؟ (فیلم)

 
 

آغاز طرح جدید برخورد با سرعت غیر مجاز در تهران رانندگان متخلف چگونه شناسایی شده و چه سرنوشتی در انتظارشان است/ کدام اتوبان ها و کدام خودروها بیشترینتخلف را مرتکب می شوند (فیلم)

تهران از یک شبکه بزرگراهی متعدد تشکیل شده‌است. تقریبا در همه محورهای دسترسی به این کلان شهر، یک بزرگراه وجود دارد. با این‌حال باز هم حجم ترافیکی تهران بیش از این نیازهاست اما در همین شبکه خطوط ارتباطی تهران تخلفاتی صورت می‌گیرد که می‌تواند بدترین حوادث را به دنبال داشته باشد. تخلفاتی که پلیس را بر آن داشته تا دست به ابتکار عمل تازه‌ای بزند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها