کد خبر : 67355

سرپرست پلیس راهور استان البرز به تشریح دلایل ثبت جرایم رانندگی اشتباه پرداخت و گفت: پس از ثبت جریمه اشتباه، صاحبان وسایل نقلیه پس از گذشت 10الی 12 روز در صورتی که جریمه ثبت شده پاک نشد، به مرکز اجرائیات پلیس راهور مراجعه و موضوع را گزارش کنند.

به گزارش خودروتک به نقل از برنا ،سرهنگ حمدالله رحمتی پور اظهار کزد: گاهی اتفاق می‌افتد که خودروی برخی از شهروندان بدون آن که در آن مکان و زمان حضور داشته باشند، جریمه شده که این امر 2 دلیل اتفاق می‌افتد، اولین دلیل پوشاندن یا مخدوش کردن شماره پلاک خودرو از سوی برخی افراد است که باعث ایجاد دردسر برای دیگران می‌شود.

وی افزود: علاوه بر این، امکان اشتباه سهوی پلیس صادر کننده‌ جریمه یا اشتباه دوربین‌ها نیز وجود دارد که این مورد هم قابل پیگیری است.

وی ادامه داد: در صورت دریافت جریمه اشتباهی، مالک خودرو بین ۱۰ تا ۱۲ روز صبر کند و اگر جریمه حذف نشد، به واحد اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی مراجعه و برای حذف جریمه اشتباهی درخواست بدهند.

سرپرست پلیس راهور استان البرز از برخورد جدی پلیس با جرائم مخدوش کردن پلاک های وسایل نقلیه خبر داد و گفت:  رانندگانی که پلاک وسیله نقلیه خود را پوشانده و یا مخدوش کنند، علاوه بر اینکه قبض جریمه رانندگی برای آنها صادر می‌شود، به مراجع قضائی نیز معرفی می شوند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها