کد خبر : 66859

کم رنگ شدن یا به بیان بهتر حذف شدن خودروهایی مانند پژو 206 تیپ 2 و 5 و یا پژو SD از لیست خودروهای فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو از سال گذشته تا کنون این گمانه زنی را ایجاد کرد که ایران خودرو قصد توقف تولید این خودروها را دارد.

به گزارش خودروتک، هر چند تولید این خودروها ادامه داشته و در آمارهای تولید جدید حضور دارند اما روند عرضه آنها از طریق طرح های فروش متوقف شده است و به نظر می رسد بیشتر برای تحویل ثبت نام های گذشته است.

با این حال ایران خودرو به تازگی در خصوص این خودروها توضیحاتی ارائه کرده است. با این حال در این توضیح به خودرو پژو 206 تیپ 5 اشاره ای نشده است.

در توضیحات ایران خودرو آمده است: گروه صنعتی ایران‌خودرو تولید سورن، پارس، پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۶ و رانا را با به‌روزرسانی برخی امکانات رفاهی و ایمنی جدید و مورد نظر و خواست مشتریان انجام‌ می‌دهد.

گروه صنعتی ایران‌خودرو در واکنش به خبر توقف خط تولید برخی از محصولات در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، ضمن تکذیب ایجاد خلل در فرآیند تولید، از تولید و عرضه خودروها بر اساس تقاضای بازار و مشتریان و اختصاص امکانات جدید خبر داد.

براساس راهبردهای فعلی گروه صنعتی ایران‌خودرو و نیازمندی‌های بازار و مشتریان، برخی محصولات این خودروساز با اعمال بهبود و ارتقای برخی امکانات رفاهی و ایمنی به تولید می‌رسد. این اقدام در سنوات گذشته نیز معمول بوده و پس از اعمال تغییر و بهبود در محصولات، کدهای جدیدی به آنها اختصاص یافته است؛ تولید رانا پلاس، سورن پلاس و خانواده ۲۰۶ و ۲۰۷ از مصادیق اخیر در بهبود محصول و تعریف کد جدید است.

علاوه بر ادامه تولید ۲۰۶ تیپ ۲، قرار است دو محصول ۲۰۶ و ۲۰۷ با سقف‌های دو رنگ و شیشه‌ای به بازار عرضه شوند؛ در خودروی رانا نیز علاوه بر رانا پلاس، رانا پلاس با سقف شیشه‌ای و مجهز به گیربکس شش سرعته روانه بازار خواهد شد. در آینده نیز روند بهبود و ارتقای سطح محصولات متناسب با نیاز بازار در تمامی تولیدات گروه صنعتی ایران‌خودرو ادامه خواهد داشت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها