کد خبر : 63495

مدیرعامل بهمن موتور از عرضه کراس اوور فیدلیتی با قیمتی پایین تر از دیگنیتی در هفته اول تیرماه سال جاری به بازار خبر داد.

به گزارش خودروتک به نقل از اقتصادآنلاین، محمد ضرابیان با بیان اینکه گروه بهمن سرمایه گذاری عظیمی بر روی  تولید خودروی فیدلیتی انجام داده است، گفت: برنامه ما تولید خودروی فیدلیتی در حجم انبوه است و برای سال اول برنامه ریزی برای تولید 9200 دستگاه صورت گرفته است.  میزان تولید در سال‌ دوم به حدود 12 تا 15 هزار دستگاه و و در سال سوم 20 هزار دستگاه خواهد رسید.

به گفته مدیرعامل بهمن موتور خودروی فیدلیتی با پایین تر از دیگنیتی ( 749 میلیون و 500 هزار تومان) و متناسب با قیمت محصولات تولید داخل قیمت گذاری شده است تا رضایت همه ذینفعان تامین شود.

بر اساس این گزارش شرایط و زمان دقیق فروش فیدلیتی به زودی در سایت گروه بهمن اعلام خواهد شد.

مشخصات فیدلیتی

بر اساس این گزارش فیدلیتی یک کراس اوور بزرگ و به نسبت لوکس است که 7 نفر ظرفیت دارد. این خودرو قرار است در دو نسخه ۵ و ۷ صندلی به بازار بیاید و مشتریان می توانند بر اساس سلیقه و نیاز، تیپ مورد نظر را انتخاب کنند.

رینگ های این خودرو از نوع ۲۰ اینچی است و در دو طرح عرضه خواهد شد. فیدلیتی گروه بهمن با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربوشارژر ۱۵۵ اسب بخار و ۲۳۰ نیوتن متر تولید می‌شود.

پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر فیدلیتی،  ۱۵۵ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. جعبه دنده فیدلیتی از نوع 6 سرعته اتوماتیک دو کلاچه است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها