کد خبر : 58533

با توجه به انتشار برخی مطالب درباره دعوت از مردم برای ثبت‌نام و تحویل فوری خودرو توسط برخی افراد سودجو به‌ویژه در فضای مجازی ایران‌خودرو طی اطلاعیه‌ای اعلام‌کرد: بخشنامه‌های چگونگی و شرایط فروش محصولات شرکت ایران‌خودرو فقط به وسیله سایت رسمی این شرکت به نشانیesale.ikco.ir منتشر می‌شود.

به گزارش خودروتک به نقل از ایکوپرس، در این اطلاعیه تاکید شده است، همه محصولات این واحد صنعتی در قالب طرح‌های فروش فوق‌العاده با موعد تحویل ۹۰ روزه، پیش‌فروش عادی با موعد تحویل حداکثر تا ۱۲ماه و مشارکت در تولید با موعد تحویل حداکثر تا ۲۴ماه در قالب قرعه‌کشی بین متقاضیان عرضه می‌شود.

بنا بر این اطلاعیه، دریافت وجه در زمان ثبت‌نام از متقاضیان، پس از پایان فرآیند ثبت‌نام به وسیله سایت  فروش محصولات، کد پیگیری به فرد متقاضی اختصاص می‌یابد و به وی اعلام می‌شود. همچنین با اجرای مراسم قرعه‌کشی برای هر یک از طرح‌های فروش، به منتخبان پیامکی از سر شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ به شماره تلفن اعلامی آنان ارسال می‌شود.

افزون بر این، نتایج هر قرعه‌کشی در پروفایل شخصی متقاضیان در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو قابل مشاهده است و متقاضیان می‌توانند در تماس با سامانه ۰۹۶۴۴۰ نیز از نتیجه ثبت‌نام خود آگاه شوند.ایران‌خودرو تاکید کرده، پس از واریز وجه توسط متقاضی نیز پیامک تایید واریزی برای وی از سرشماره یادشده ارسال می‌شود. همچنین تمام قراردادهای تحویل‌شده به مشتریان و منتخبان قرعه‌کشی، ممهور به مهر نمایندگی ‌مجاز است. بنابراین اسناد قراردادهای تحویل‌شده توسط شرکت‌ها یا افرادی که خود را منتسب به ایران‌خودرو می‌نامند، بی‌اعتبار و فاقد ارزش قانونی است.ایران‌خودرو تاکید کرده، فروش و تحویل خودرو با قیمت‌های اغواکننده یا خارج از شرایط اعلامی از سوی این شرکت جزو مصادیق بارز کلاهبرداری به حساب می‌آید.

هرگونه پرداخت در صورت برنده شدن، فقط از طریق درگاه رسمی شرکت ایران‌خودرو به آدرس esale.ikco.ir و پروفایل شخصی متقاضیان و منتخبان شرکت در قرعه‌کشی قابل پرداخت است و شرکت ایران‌خودرو هیچ‌گونه مسوولیتی درخصوص ثبت‌نام‌ها و پرداخت‌های خارج از شرایط عنوان‌شده ندارد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها