کد خبر : 58031

با وجود نوسان در نرخ برخی خودروها، فعالان بازار خودرو همچنان معتقدند این بازار به ثبات نسبی رسیده و تا شب عید شاهد تغییر نرخ قابل توجهی در بازار نخواهیم بود.

به گزارش خودروتک به نقل از فارس ، نعمت الله کاشانی نسب، نایب رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در این مورد با بیان اینکه بازار خودرو مدتی است به ثبات رسیده است، گفت: افزایش یا کاهش چشمگیری در قیمت‌های بازار خودرو نداشته‌ایم و قیمت‌ها در وضعیت ثابتی قرار دارند.

وی با اشاره به اهمیت رشد تیراژ تولید خودرو در وضعیت قیمتی بازار، ادامه داد: نرخ خودروهای وارداتی نیز در صورت آزاد شدن واردات، کاهش خواهد یافت.

به گفته وی درحال‌حاضر تقاضا برای خرید خودروهای کارکرده در بازار نسبت به قبل افزایش داشته و خریداران کمتری در پی خودروهای صفر کیلومتر هستند.

سعید مؤتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو نیز در این مورد به فارس گفت: با توجه به ثبات نسبی در نرخ ارز، نرخ خودرو نیز تغییر چندانی نداشته و بازار تقریبا باثبات است.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌کنیم تا شب عید نوسان چندانی در بازار خودرو نداشته باشیم مگر این که نرخ دلار تغییر قابل توجهی داشته باشد.

وی با بیان اینکه مشتریان و خریداران بازار خودرو در حال افزایش هستند، گفت: به دلیل نبود مشتری و خریدار در این بازار، خرید و فروش تقریبا قفل بود اما درحال‌حاضر تقاضای کاذب در بازار فروکش کرده و خریداران واقعی وارد بازار شده‌اند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها