کد خبر : 57599

هر چند گفته شد تقاضا برای خرید خودروهای زیر ۲۰۰ میلیلون تومان زیاد شده، اما نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید خریدار در بازار نیست و تعداد فروشندگان خودرو از خریداران بیشتر است.

به گزارش خودروتک به نقل از تجارت نیوز، هر چند قیمت دلار در روزهای پایان هفته گذشته نوسان شدیدی داشت اما به گفته نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو، بازار خودرو از نوسان قیمت دلار تاثیر نپذیرفته و خودروهای ایرانی دو تا سه میلیون تومان گران شده است.

نعمت الله کاشانی نسب می‌گوید اگر قیمت دلار روند ثابتی داشته باشد، خودرو این هفته گران نمی‌شود، چرا که بازار خودرو کشش افزایش قیمت ندارد.

چندی پیش اسد کرمی، نایب رئیس اول اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفته بود: «مطابق با روال هر ساله با نزدیک شدن به بازار شب عید تقاضا در بازار خودرو افزایش می‌یابد.»

ادعایی که کاشانی نسب آن را رد کرد و به تجارت‌نیوز گفت: تقاضا برای خرید خودرو وجود ندارد و معامله‌ای انجام نمی‌شود. این در حالی است که فروشنده در بازار زیاد است.

همچنین به گفته کاشانی‌نسب پراید و پژو ۲۰۶ تیپ 2 با دو میلیون تومان افزایش به قیمت ۱۰۲ و ۱۸۱ میلیون تومان رسید.

حال باید منتظر ماند و دید که شب عید امسال بازار خودرو رونق سال‌های پیش را دارد یا خیر؟ آنچه فعالان بازار خودرو می‌گویند تولید خودرو نسبت به سال گذشته بیشتر شده است. به گفته آنها ممکن است بازار خودرو در شب عید رونق چندانی نداشته باشد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها