کد خبر : 57405

مهم‌ترین مشکلات و دغدغه‌های مخاطبان درباره افزایش قیمت خودروی کوییک در قالب یک بسته ارائه شده است.

به گزارش خودروتک، ثبت نام کنندگان خودرو کوییک S حالا با ارسال دعوتنامه های کوییک معمولی با قیمت فصل پاییز رو به رو شده اند.

این افزایش قیمت موجب شده است تا برخی از آنها اذعان کنند که توانایی تکمیل وجه را ندارند. باشگاه خبرنگاران جوان بسته ای از این پیام ها را منتشر کرده است.

پیام های ارسالی برای باشگاه خبرنگاران به این شرح است:

سلام محمد نجفی هستم از چهارمحال وبختیاری و شغلم کارگر هست بنده ۶ ماه پیش تو طرح قرعه کشی شرکت سایپا ثبت نام کردم ویک خودرو کوییک اس به نامم دراومد و۴۰۸۰۰میلیون پول ازم گرفتن الان دعوت نامه کوییک معمولی برام صادر شد اونم به مبلغی کلی ۱۳۱۸۰۰ (میلیون) که این خودرو توی بازار الان 130 میلیونه به نظرشما من الان چیکارکنم جواب بنده الان چیه ایا این شرکت صاحب داره خودروی اشغالی مثل این این قیمت باشه لطفا رسیدگی کنید.

بنده و تعدادی از افرادی که می‌شناسم خودر کوییک معمولی ثبت نام کردیم تکمیل وجه رو هم انجام دادیم گفتن احراز سکونت برا شماره گذاری می‌خوایم اخراز سکونت رو هم انجام دادیم و فرستادیم برا شرکت سایپا الان بعد از ۴۵ روز که خودرو تخصیص و فاکتور شده و تمام مدارکی که لازم بوده رو تحویل دادیم می‌گن خودرو توسط شرکت راهگشا پلاک نمی‌شه الان مشتری که خودرو اون فاکتور شده و از زمانی که خودرو فاکتور می‌شه نه سود تاخیری می‌دن نه سود مشارکتی و از طرف دیگه بیمه نامه براش صادر کردن و دو ماه از این موضوع می‌گذرد و خودروی تحویل مشتری ندادن تکلیف مشتری این وسط چی هست ممنون میشم اگر پیگیری بکنید ممنون

افزایش بیش از حد خودرو کوییک

سلام خودروی کوییک در مرحله قبل افزایش قیمت فصلی چندبرابر بقیه افزایش قیمت داشت و در این مرحله نیز بیش از ۴۰ درصد افزایش قیمت پیدا کرده در حالی که نهایت باید ۲۵ درصد افزایش قیمت می‌داشت و حتی رفعه پیش را محاسبه کنید اصلا نباید افزایش قیمت داشته باشد واقعا چطورمردم اینقدر پول را آماده کنند حقوق‌ها که افزایش پیدا نکرده است قیمت مهر ۱۰۱ میلیون و قیمت آبان ۱۴۰ میلیون تومان و بیشتر از قیمت پژو پارس

قیمت گزاف سایپا برای تحویل خودروی کوییک تحویل آبان ماه

با سلام و احترام تیرماه برای خودروی کوییک S با قیمت ۸۰ میلیون تومان ثبت نام کرده ایم. امروز یکم آذرماه دعوتنامه ۱۳۰ میلیونی برای کوییک معمولی که ۳ مدل پایینتر از خودروی ثبت نامی ماست ارسال شده. حال اینکه تا ۲۲ ماه آبان سایپا مبلغ ۹۰ میلیون تومان از مشتری‌ها برای تحویل این خودرو اخذ کرده است. قیمت کوییک معمولی در بازار ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیون تومان است که ظاهرا استقبالی هم ندارد. صرف نظر از اینکه شورای محترم رقابت، وزارت محترم صنایع و شرکت سایپا با چه استدلالی ظرف کمتر از ۱۰ روزدست به افزایش قیمت ۴۴ درصدی زده اند. خواهشمند است حداقل طرح تبدیل خودرو بگذارند پول برای واریز این مبلغ نداریم.

مغایرت خودروی تحویلی و ثبت نامی سایپا و گران شدن آن

با سلام من در قرعه کشی کوییک اس در تیر ماه برنده شدم و حدود ۴۱ میلیون تومان واریز کردم، ولی الان توی دعوت نامه گفتن به شما خودروس کوییک معمولی م یدیم و باید حدود ۹۰ میلیون تومان دیگه پرداخت کنم. می‌خواستم اگه می‌شود پیگیری کنید. با تشکر

با سلام و خسته نباشید، در حال حاضر قیمت خودروی کوییک در بازار پایین تر از قیمت کارخانه است. اما شرک سایپا با وجود اینکه قیمت کارخانه ای کوییک رو به صورت ناعادلانه ای افزایش داد الان حاضر نیست قیمت کارخانه ای کوییک رو پایین بیاره.

تکلیف کسانی که سال قبل پیش پرداخت کوییک رو انجام دادن چیه؟

خواهشمندیم پیگیری کنید.

درخواست حواله‌داران برای اصلاح قیمت کوییک

با توجه به اعلام قیمت‌های جدید سایپا، قیمت خودروی کوئیک به صورت بسیار غیرمنصفانه‌ای نسبت به بقیه خودرو‌ها اعلام شده است. بر این اساس ما حواله‌داران کوییک خواستار اصلاح قیمت این خودرو هستیم.

با احترام بنده سال ۹۸ یک دستگاه کوییک ار از شرکت سایپا پیش خرید کردم تحویل هفته اخر ابان باقیمت ۶۷ تومان که سایپا در عرض این مدت سه بار افزایش قیمت داده که یک بار ۸۸ بار دوم ۱۰۱ و حالا که باید برای سه ماهه اخر سال باشد ۱۴۱ میلیون که یک دفعه ۴۰ میلیون افزایش داده که این موضوع بسیار ناراحت کننده است بنده کل سال ۱۰ میلیون افزایش حقوق ندارم حال برای یک خودرو ۴۰ میلیون بیشتر باید پرپاخت کنم و چه تفاوتی با قطعات ۲۰۶ ایران خودرو دارد که خودروی ۲۰۶ که بسیار بختر از گوییک هست ۱۰ میلیون افزایش میدهند لازم به ذکر است با توجه به اینکه خودرو بنده می‌بایست هفته آخر آبان تحویل گردد چرا دعوتنامه بنده را اول آذر باقیمت جدید ارسال می‌کنند خواهش می‌کنم به مشکل ما را به گوش مسئولین برسانید با تشکر

افزایش قیمت خودروی کوییک

با سلام بنده حدود ۸ ماه پیش یک دستگاه خودروی کوییک ثبت نام کردم در طول این ۸ ماه ۳ بار افزایش قیمت داشته. دعوت نامه باید آبان یعنی طی روز‌های آینده، ولی یک دفعه‌ای قیمت از ۱۰۰ میلیون شده ۱۴۰ میلیون به نظرتون یه کارگر چه جوری در طی چند روز فرصت کوتاه می‌تونه ۴۰ میلیون آماده کنه. اگه هم قرار بر افزایش بود باید طبق طرح خود شورای رقابت ۲۱ درصد بالا می‌بردن نه اینکه ۳۷ درصد بالا ببرند.

افزایش بیش از حد خودرو کوییک

سلام خودروی کوییک در مرحله قبل افزایش قیمت فصلی چندبرابر بقیه افزایش قیمت داشت و در این مرحله نیز بیش از ۴۰ درصد افزایش قیمت پیدا کرده در حالی که نهایت باید ۲۵ درصد افزایش قیمت می‌داشت و حتی رفعه پیش را محاسبه کنید اصلا نباید افزایش قیمت داشته باشد واقعا چطورمردم اینقدر پول را آماده کنند حقوق‌ها که افزایش پیدا نکرده است.

قیمت خودرو کوییک

با سلام، لطفا صدای ما را به گوش مسئولین برسانید که ما ۲۷ خرداد ماه امسال، ۴۰ میلیون و هشتصدهزار تومان بابت پیش ثبت نام خودرو کوییک اس پرداخت کردیم که از قرار معلوم نصف قیمت خودرو بود، با موعد تحویل هفته چهارم آبان ماه، الان بعد از پنج ماه، تاکید می‌کنم بعد از ۵ ماه، روی چه حسابی بیش از ۱۳۰ میلیون یعنی بیش از سه برابر مبلغ اولیه که بدون سود هم دریافت کردند، می‌خواهند از ما بگیرند. ضمنا، هنگامی که ما این مبلغ پیش فروش را پرداخت کردیم، قیمت کارخانه‌ای کوییک ۶۱ میلیون و ششصد و بیست هزار تومان بود. این تخلفی آشکار و ظلمی بزرگ به مردم بیچاره است. ممنون که اعتراض ما را منعکس و بگوش مسئولین مربوطه می‌رسانید. این مطلب را هم اضافه کنم که قیمت کارخانه‌ای کوییک از قیمت کارخانه‌ای پژوه ۲۰۶ در همه تیپ‌ها گران‌تر است، این در حالی است که مشخصات فنی کوییک همان موتور خودروی تیباست. خدا خیرتان دهد، منعکس کنید.

افزایش قیمت خودروی کوییک

با سلام بنده حدود ۸ ماه پیش یک دستگاه خودروی کوییک ثبت نام کردم در طول این ۸ ماه ۳ بار افزایش قیمت داشته. دعوت نامه باید آبان یعنی طی روز‌های آینده، ولی یک دفعه‌ای قیمت از ۱۰۰ میلیون شده ۱۴۰ میلیون به نظرتون یه کارگر چه جوری در طی چند روز فرصت کوتاه می‌تونه ۴۰ میلیون آماده کنه. اگه هم قرار بر افزایش بود باید طبق طرح خود شورای رقابت ۲۱ درصد بالا می‌بردن نه اینکه ۳۷ درصد بالا ببرند.

خواهش می‌کنم در خصوص قیمت خودرو کوییک که در مدت ۳ ماه صد درصد افزایش داشته از مسئولان ذی ربط سایپا و سایر عوامل پیگیری نمایید که چرا این محصول با توجه به امکانات موجود این همه افزایش قیمت داشته و با توجه به روند کاهشی ارزش ارز و سایر فلزات و افزایش تولیدات هنوز این خودرو با ارزش واقعی خود بسیار فاصله دارد لطفا گزارشی تهیه کنید.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها