کد خبر : 57326

رضا شیوا گفت: قیمت تمام شده دو خودروی کوئیک‌S و سایناS، این هفته به محض دریافت اطلاعات اعلام می شود.

به گزارش خودروتک به نقل از ایلنا ، رئیس شورای رقابت گفت: نرخ تمام شده دو خودروی کوئیک‌S و سایناS، هفته جاری به محض دریافت اطلاعات مشخص خواهد شد.

رضا شیوا در پاسخ به این سؤال که با وجود مصاحبه چند روز پیش قائم مقام شرکت سایپا مبنی بر این که تولید ساینا اس و کوییک اس آغاز شده و فقط چون نرخ نهایی آن اعلام نشده به مردم عرضه نمی‌شود، چرا نرخ تمام شده دو خودروی کوییک اس و ساینا S را اعلام نمی‌کنید تا از تحمیل مدل‌های دیگر خودرو به متقاضیان و ثبت‌نام‌کنندگان این دو خودرو جلوگیری شده و از تضییع حقوق این افراد جلوگیری شود؟ گفت: اطلاعات کامل به‌دست ما نرسیده بود و به محض دریافت اطلاعات، در همین هفته موضوع قیمت‌گذاری دو خودروی کوئیک اس و ساینا اس، در شورای رقابت مطرح خواهد شد.

 قائم مقام مدیرعامل شرکت سایپا، چند روز پیش در مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌ها، در خصوص گلایه ثبت‌نام‌کنندگان دو مدل خودروی کوئیک‌S و سایناS که هنوز وارد بازار نشده است و بجای آن به متقاضیان خودروهای دیگر پیشنهاد و به نوعی تحمیل می‌شود، گفت: در مورد کوئیک اس ، در بیانیه‌ای رسمی اعلام کردیم به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی کارخانۀ تزریق قالب‌های پلاستیکی، ۱ ماه تحویل این خودرو به تعویق افتاده است ولی چند روز هست که خط تولید کوئیک اس راه افتاده و مراحل تولید آزمایشی درحال سپری شدن است و به سرعت وارد تولید انبوه خواهد شد؛ الان چرا کسی راجع به تاخیر ساینای اس نمی‌پرسد؟ ساینای اس الان تولید شده و در کف کارخانه وجود دارد و حدود ۱۰۰۰ دستگاه ساینای اس آمادۀ فروش با تعهد داریم ولی چرا نمی‌توانیم بفروشیم؟ چون نرخ نداریم؛ من به شما اطمینان می‌دهم با این رویه‌ای که هست کوئیک اس هم دوباره با خلأ نرخ مواجه شده و چون نقشی در قیمت‌گذاری نداریم به علت نبود نرخ نمی‌توانیم محصولات تولیدی را عرضه کنیم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها