کد خبر : 56959

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص تاثیر بازگشت قیمت خودرو به سایت‌ها توضیحاتی داد.

به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار خودرو این روزها بسیار آرام بوده و قیمت ها به حد تعادلی رسیده است. بعید است که این روند دوباره افزایشی باشد و تا پایان سال این روند آرام ادامه دار خواهد بود.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تشریح کرد: تنها مسئله در بازار خودرو این است که خرید و فروش ها نسبت به گذشته بسیار کم شده و خریداران بسیار اندک هستند.

او با اشاره به اثرات بازگشت قیمت ها به سایت های خرید و فروش خودرو، گفت: بازگشت قیمت ها تاثیری در این بازار نخواهد گذاشت چرا که در حال حاضر در بازار تنها مصرف کننده واقعی وجود دارد و دست دلالان کوتاه شده است.

کاشانی نسب با اشاره به راهکارهای کاهش قیمت خودرو بین کارخانه و حاشیه بازار گفت: خوشبختانه تولید خودرو ، توسط خودروسازان افزایش یافته است و این افزایش تاثیر بسیار مطلوبی روی بازار گذاشته است. در حال حاضر وضعیت تولید بسیار خوب است و این روند ادامه دار خواهد بود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو ادامه داد: اگر قیمت ها همینطور کاهش پیدا کند و عرضه و تقاضا متعادل شود، قیمت خودرو در بازار به قیمت درب کارخانه نزدیک خواهد شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها